E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

dřevěné zahradní sedací soupravy


dřevěné zahradní sedací soupravy

zahradní souprava HOSPODA

zahradní souprava HOSPODA Zahradní souprava HOSPODA nabízí posezení pro 6 osob. Zahradní sedací souprava je nenáročná na místo, velmi snadno se přenáší. Bez povrchové úpravy.
naše cena
3 700 Kč
více informací

zahradní souprava NELI

zahradní souprava NELI Zahradní set NELI je vyroben z masivního dřeva borovice. Zahradní soupravu vám nabízíme v kombinaci dvou skládacích židlí a skládacího stolu.
naše cena
5 600 Kč
více informací

zahradní souprava ORB 1

zahradní souprava ORB 1 Zahradní souprava vyrobená z masivního dřeva - borovice. Tloušťka dřeva je 28 mm (opěradla a deska stolu a 32 mm (konstrukce a sedáky).
naše cena
6 100 Kč
více informací

zahradní souprava ORB 2

zahradní souprava ORB 2 Zahradní souprava vyrobená z masivního dřeva - borovice. Tloušťka dřeva je 20 mm (opěradla a deska stolu a 28 mm (konstrukce a sedáky).
naše cena
7 300 Kč
více informací

zahradní souprava FINLAND

zahradní souprava FINLAND Zahradní souprava vyrobená z masivu - borovice. Zahradní set je velmi robustní - tloušťka 42 mm.
naše cena
7 800 Kč
více informací

zahradní souprava ROVNÁ

zahradní souprava ROVNÁ Zahradní souprava vyrobená z masivního dřeva - borovice. Zahradní set jako celek vám nabízíme ve složení - stůl + 2 lavice.
naše cena
8 050 Kč
více informací

zahradní souprava SEVILLA

zahradní souprava SEVILLA Zahradní nábytek z masivu - borovice. Pohodlná zahradní souprava ve složení stůl, dvoumístná lavice a dvě židle z masivu.
naše cena
8 800 Kč
více informací

zahradní souprava LORIT

zahradní souprava LORIT Zahradní souprava vyrobená z masivu - borovice. Zahradní set je velmi robustní - tloušťka dřeva je 42 mm.
naše cena
9 650 Kč
více informací

zahradní souprava CORDOBA

zahradní souprava CORDOBA Zahradní souprava CORDOBA v naší nabídce zahradního nábytku. zahradní nabytek je vyrobený z borovice ve složení stůl, dvoumístná lavice a dvě židle.
naše cena
9 950 Kč
více informací

zahradní souprava TIROL

zahradní souprava TIROL Zahradní souprava TIROL je vyrobena z masivního dřeva - borovice. Zahradní soupravu jako celek. Tloušťka dřeva je výrazných 42 mm.
naše cena
11 900 Kč
více informací

zahradní souprava GOLD

zahradní souprava GOLD Zahradní souprava GOLD v naší nabídce zahradního nábytku vyrobeného z masivu - borovice. Zahradní soupravu vám nabízíme jako celek. Tloušťka dřeva 28 mm.
naše cena
12 800 Kč
více informací

zahradní souprava BERLIN

zahradní souprava BERLIN Zahradní set ve velmi kvalitním provedení. Zahradní sedací souprava je vyrobena v ČR z masivního dřeva - borovice. Nejde o supermarketovou hrachovinu.
naše cena
12 950 Kč
více informací