E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

křesla a pohovky z mořské trávy, vodního hyacintu a banánového listu

Vodní hyacint, banánový list, mořská tráva. Exotické materiály na výrobu lehkého a odolného nábytku , které si postupně budují svoje dobré jméno i v Evropě. Křesla a pohovky z vodního hyacintu, banánového listu, nebo mořské trávy ozvláštní interiér Vašeho obývacího pokoje trochou exotiky, ovšem bez ztráty své funkčnosti a pohodlí. Křesla a pohovky z vodního hyacintu, banánového listu a mořské trávy mají většinou kostru vyrobenou z prutů z ratanu, ovšem výplet je, na rozdíl od čistě ratanového nábytku, vyroben z provazů a pásků, vyrobených z listů vodního hyacintu, banánového listu, nebo mořské trávy. V našem e-shopu naleznete bohatou nabídku křesel a pohovek vyrobených z těchto zajímavých a neokoukaných materiálů.


křesla a pohovky z mořské trávy, vodního hyacintu a banánového listu

taburet MADRID - banánový list

taburet MADRID - banánový list Taburet MADRID byl vyrobena přímo pro nás na základě našeho návrhu. Konstrukci taburetu tvoří mahagonové dřevo, Veškeré plochy jsou tvořeny velmi kvalitním výpletem ze svazků banánového listu. Bílý sedák je součástí. Neváhejte s objednávkou kvalitního ta
naše cena
1 600 Kč
více informací

taburet SOFIA - mořská tráva

taburet SOFIA - mořská tráva Taburet SOFIA byl vyroben přímo pro nás na základě našeho návrhu. Konstrukci sedací soupravy tvoří mahagonové dřevo, Bílý sedák je součástí. Veškeré plochy jsou tvořeny velmi kvalitním výpletem ze svazků mořské trávy.
naše cena
1 600 Kč
více informací

ratanový otoman CANDELA - banánový list

ratanový otoman CANDELA - banánový list Otoman CANDELA - praktický kus ratanového nábytku kombinovaného s banánovým listem. Konstrukce je z ratanu, plochy tvoří výplet ze svazků banánového listu.
naše cena
1 800 Kč
více informací

taburet GALLA - banánový list

taburet GALLA - banánový list Taburet - křesílko GALLA je originální sedací doplněk. Jedná se o samostatnou část ze sedací soupravy GALLA. Součástí taburetu je bílý sedák.
naše cena
2 100 Kč
více informací
novinka

otoman LENKA s úložným prostorem - banánový list

otoman LENKA s úložným prostorem - banánový list Otoman Lenka mahagonovou konstrukcí. Plochy otomanu jsou vyrobené ze svazků banánového listu. Nabízí se i úložný prostor.
naše cena
2 600 Kč
více informací

otoman DION s úložným prostorem - banánový list

otoman DION s úložným prostorem - banánový list Otoman DION s povrchem z banánového listu. Konstrukce otomanu je z mahagonového dřeva, povrch je tvořen kruhovým výpletem z banánového listu zvaného ABACA.
naše cena
2 600 Kč
více informací

ratanové křeslo CANDELA - banánový list

ratanové křeslo CANDELA - banánový list Ratanové křeslo CANDELA, jehož plochy jsou vyplněné výpletem z banánového listu. Konstrukce je vyrobena z ratanu v tmavě hnědém odstínu.
naše cena
2 600 Kč
více informací

ratanové křeslo CORUNA - banánový list

ratanové křeslo CORUNA - banánový list Ratanové křeslo CORUNA. Robustní křeslo ratanové konstrukce s nádherným výpletem ze svazků banánového listu. Součástí je sedák v bílém odstínu.
naše cena
3 000 Kč
více informací

křeslo DIANA - banánový list

křeslo DIANA -  banánový list Exotické křeslo DIANA, jehož konstrukce je vyrobena z ratanu a povrch tvoří nádherný kvalitní výplet z banánového listu. Křeslo je vyrobeno v kruhovém designu.
naše cena
3 250 Kč
více informací

křeslo CHARLESTON - banánový list

křeslo CHARLESTON - banánový list Ratanové křeslo CHARLESTON v přírodním světle hnědém odstínu. Velmi kvalitní husté provedení výpletu z exotických svazků banánového listu po celé sedací a opěrné části.
naše cena
3 400 Kč
více informací

křeslo SAN JUAN - banánový list

křeslo SAN JUAN - banánový list Křeslo SAN JUAN je jedno z nejkrásnějších exotických křesel v naší nabídce. Konstrukce křesla je vyrobena z ratanu, spodní část - nohy jsou z mahagonového dřeva. Po celem obvodu sedací i opěrné plochy je hustý kvalitní výplet ze svazků banánového listu v
naše cena
3 900 Kč
více informací

ratanové křeslo ZEBRA - ušák - banánový list

ratanové křeslo ZEBRA - ušák - banánový list Ratanové křeslo ZEBRA zvané úšák. Nádherné pohodlné křeslo s vysokou opěrkou, jehož konstrukce je vyrobena z ratanu. Plochy tvoří výplet z banánového listu.
naše cena
4 400 Kč
více informací

ratanové relaxační křeslo ROMA - banánový list

ratanové relaxační křeslo ROMA - banánový list Ratanové relaxační křeslo ROMA je  zajímavě vytvořené pohodlné křeslo k vašemu posezení. Stabilní konstrukci z ratanu doplňuje hustý výplet ze svazků banánového listu.
naše cena
5 990 Kč
více informací
novinka

pohovka SAN JUAN - mořská tráva

pohovka SAN JUAN - mořská tráva Pohovka vyrobená z exotických materiálů. Pohovka je tvořena kombinací ratanu, mahagonového dřeva a výpletu ze svazků mořské trávy. Sedáky na pohovku barvy bílé jsou součástí ceny pohovky.
naše cena
6 000 Kč
více informací