Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

křesla a pohovky z mořské trávy, vodního hyacintu a banánového listu

Vodní hyacint, banánový list, mořská tráva. Exotické materiály na výrobu lehkého a odolného nábytku , které si postupně budují svoje dobré jméno i v Evropě. Křesla a pohovky z vodního hyacintu, banánového listu, nebo mořské trávy ozvláštní interiér Vašeho obývacího pokoje trochou exotiky, ovšem bez ztráty své funkčnosti a pohodlí. Křesla a pohovky z vodního hyacintu, banánového listu a mořské trávy mají většinou kostru vyrobenou z prutů z ratanu, ovšem výplet je, na rozdíl od čistě ratanového nábytku, vyroben z provazů a pásků, vyrobených z listů vodního hyacintu, banánového listu, nebo mořské trávy. V našem e-shopu naleznete bohatou nabídku křesel a pohovek vyrobených z těchto zajímavých a neokoukaných materiálů.


křesla a pohovky z mořské trávy, vodního hyacintu a banánového listu

taburet SOFIA - mořská tráva

taburet SOFIA - mořská tráva Taburet SOFIA byl vyroben přímo pro nás na základě našeho návrhu. Konstrukci sedací soupravy tvoří mahagonové dřevo, Bílý sedák je součástí. Veškeré plochy jsou tvořeny velmi kvalitním výpletem ze svazků mořské trávy.
naše cena
900 Kč
více informací
sleva 50% - poslední kusy

taburet GALLA - banánový list

taburet GALLA - banánový list Taburet - křesílko GALLA je originální sedací doplněk. Jedná se o samostatnou část ze sedací soupravy GALLA. Součástí taburetu je bílý sedák.
naše cena
1 900 Kč
více informací

ratanové křeslo CORUNA - banánový list

ratanové křeslo CORUNA - banánový list Ratanové křeslo CORUNA. Robustní křeslo ratanové konstrukce s nádherným výpletem ze svazků banánového listu. Součástí je sedák v bílém odstínu.
naše cena
3 000 Kč
více informací

otoman - vodní hyacint

otoman - vodní hyacint Otoman, jehož konstrukce je dřevěná a povrch tvoří výplet ze svazků vodního hyacintu. Praktický otoman s otvíracím víkem je uvnitř vyplněn bílou látkou. Jde o robustní praktický úložný prostor vyrobený z exotického materiálu. Součástí otomanu je bílý sedá
naše cena
3 200 Kč
více informací
novinka

křeslo SAN JUAN - mořská tráva

křeslo SAN JUAN - mořská tráva Křeslo SAN JUAN se stabilní ratanovou konstrukcí a nádherným výpletem ze svazků mořské trávy. Bílý sedák a polštářek jsou součástí ratanového křesla.
naše cena
3 300 Kč
více informací
sleva 17% - AKCE

křeslo SAN JUAN - banánový list

křeslo SAN JUAN - banánový list Křeslo SAN JUAN je jedno z nejkrásnějších exotických křesel v naší nabídce. Konstrukce křesla je vyrobena z ratanu, spodní část - nohy jsou z mahagonového dřeva. Po celem obvodu sedací i opěrné plochy je hustý kvalitní výplet ze svazků banánového listu v
naše cena
3 900 Kč
více informací

ratanové relaxační křeslo FREON - banánový list

ratanové relaxační křeslo FREON - banánový list Ratanové relaxační křeslo FREON nabízí velmi pohodlné sezení. Ratanové křeslo s přírodním vyplétáním z banánového listu je ideální místo pro váš odpočinek, či pro relaxaci vašeho dítěte. K ratanovému křeslu náleží bílý sedák a dva polštáře.
naše cena
3 990 Kč
více informací

Ratanové křeslo ZEBRA ušák - banánový list

Ratanové křeslo ZEBRA ušák - banánový list Ratanové křeslo ZEBRA zvané ušák v naší nabídce. Nádherné pohodlné ratanové křeslo s vysokým pohodlným sedákem na sedací části, pohodlí zajistí i druhý díl sedáku na opěrné části ratanového křesla. Konstrukce pohodlného křesla je vyrobena z ratanu.
naše cena
4 400 Kč
více informací