E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

zahradní plastový nábytek a plastové doplňky

PLASTOVÝ NÁBYTEK

V této sekci zahradního nábytku vám nabízíme lehký, pohodlný a dobře skladovatelný nábytek vyrobený z plastů, který umístíte především na zahradu, terasu, či jiný venkovní prostor vašeho domova. Jedná se o levnou varinatu zahradního nábytku, která prakticky nevyžaduje žádnou údržbu. V nabídce našeho skladu jsou plastové zahradní židle, které můžete kombinovat s plastovými stoly, dále si u nás můžete výhodně koupit plastová polohovací lehátka, plastové lavice a plastová relaxační křesla. Plastový nábytek si můžete vybrat z více barevných variant. Nejsme překupníci, plastový nábytek i plastové doplňky vám vyexpedujeme z našeho skladu ihned po potvrzení objednávky. objednaný plastový nábytek obdržíte zpravidla do 3 dnů.


zahradní plastový nábytek a plastové doplňky

plastová zahradní židle SCILA - bílá

plastová zahradní židle SCILA - bílá Plastová zahradní židle SCILA v provedením bílém . Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
160 Kč
více informací

plastová zahradní židle STELLA - bílá

plastová zahradní židle STELLA - bílá Plastová zahradní židle STELLA v provedením bílém. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou. Vyznačuje se také snadnou skladovatelností.
naše cena
160 Kč
více informací

plastová zahradní židle OCEAN - bílá

plastová zahradní židle OCEAN - bílá Plastová zahradní židle OCEAN v bílém provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
200 Kč
více informací

plastová zahradní židle OCEAN - zelená

plastová zahradní židle OCEAN - zelená Plastová zahradní židle OCEAN v zeleném provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
220 Kč
více informací

plastová zahradní židle ARPA - bílá

plastová zahradní židle ARPA - bílá Plastová zahradní židle ARPA v bílém provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, skladnost.
naše cena
310 Kč
více informací

plastová zahradní židle ARPA - zelená

plastová zahradní židle  ARPA - zelená Plastová zahradní židle ARPA v zeleném provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, skladnost.
naše cena
350 Kč
více informací

plastová zahradní židle EDEN - hnědá

plastová zahradní židle EDEN - hnědá Luxusní zahradní židle EDEN ve hnědém provedení nabízí pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost
naše cena
380 Kč
více informací

plastová zahradní židle EDEN - antracit

plastová zahradní židle EDEN - antracit Luxusní zahradní židle EDEN v antracitovém provedení nabízí pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost
naše cena
380 Kč
více informací

plastové křeslo DOLOMITI - antracitové

plastové křeslo DOLOMITI - antracitové Plastové zahradní křeslo DOLOMITI v antracitové barvě. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou.
naše cena
400 Kč
více informací

plastové křeslo DOLOMITI - azurové

plastové křeslo DOLOMITI - azurové Plastové zahradní křeslo DOLOMITI v azurové barvě. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou.
naše cena
400 Kč
více informací

plastové křeslo LARIO - bílé

plastové křeslo LARIO - bílé Plastové zahradní křeslo LARIO v provedením bílém . Díky použití UV filtrů je stálobarevné. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost. Snadná údržba. Neváhejte s objednávkou zahradního plastového křesla na Vaši zahradu, terasu a jiné venkovní
naše cena
410 Kč
více informací

plastový zahradní stůl FARETTO - bílý

plastový zahradní stůl FARETTO - bílý Plastový zahradní stůl FARETTO obdélníkového tvaru se snadnou údržbou. Snadná manipulace a skladnost. Neváhejte s objednávkou zahradního stolu za příznivou cenu!
naše cena
460 Kč
více informací

plastová zahradní lavice DIVA - bílá

plastová zahradní lavice DIVA - bílá Plastová zahradní lavice DIVA v bílém provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
500 Kč
více informací

plastový zahradní stůl FARETTO - zelený

plastový zahradní stůl FARETTO - zelený Plastový zahradní stůl FARETTO obdélníkového tvaru se snadnou údržbou. Snadná manipulace a skladnost. Neváhejte s objednávkou zahradního stolu za příznivou cenu!
naše cena
510 Kč
více informací

plastové polohovatelné křeslo YUMA - bílé

plastové polohovatelné křeslo YUMA - bílé Plastové zahradní křeslo YUMA v provedením bílém . Pomocí područek je toto elegantní plastové zahradní křeslo polohovatelné téměř do vodorovné polohy. Lze sklápět do pěti poloh.
naše cena
550 Kč
více informací