E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

zahradní plastový nábytek a plastové doplňky

PLASTOVÝ NÁBYTEK

V této sekci zahradního nábytku vám nabízíme lehký, pohodlný a dobře skladovatelný nábytek vyrobený z plastů, který umístíte především na zahradu, terasu, či jiný venkovní prostor vašeho domova. Jedná se o levnou varinatu zahradního nábytku, která prakticky nevyžaduje žádnou údržbu. V nabídce našeho skladu jsou plastové zahradní židle, které můžete kombinovat s plastovými stoly, dále si u nás můžete výhodně koupit plastová polohovací lehátka, plastové lavice a plastová relaxační křesla. Plastový nábytek si můžete vybrat z více barevných variant. Nejsme překupníci, plastový nábytek i plastové doplňky vám vyexpedujeme z našeho skladu ihned po potvrzení objednávky. objednaný plastový nábytek obdržíte zpravidla do 3 dnů.


zahradní plastový nábytek a plastové doplňky

plastová židle CORONA - bílá

plastová židle CORONA - bílá Plastová zahradní židle CORONA v bílém odstínu. Vám zajstí pohodlné sezení. Výplet imitace ratanu. Díky použití UV filtrů je stálobarevná.
naše cena
150 Kč
více informací

plastová zahradní židle SCILA - bílá

plastová zahradní židle  SCILA -  bílá Plastová zahradní židle SCILA v provedením bílém . Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
160 Kč
více informací

plastová zahradní židle OCEAN - bílá

plastová zahradní židle  OCEAN - bílá Plastová zahradní židle OCEAN v bílém provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
190 Kč
více informací

plastová židle GIGLIO - antracit

plastová židle GIGLIO - antracit Plastová zahradní židle GIGLIO v antracitovém provedení Vám zajstí pohodlné sezení. Výplet imitace ratanu.
naše cena
290 Kč
více informací

plastové křeslo - DOLOMITI fuchsiové

plastové křeslo - DOLOMITI fuchsiové Plastové zahradní křeslo DOLOMITI FUCHSIA vë fuschsiové barvě. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou.
naše cena
400 Kč
více informací

plastové křeslo - DOLOMITI - zelené

plastové křeslo - DOLOMITI - zelené Plastové zahradní křeslo DOLOMITI v zelené limetkové barvě. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou.
naše cena
400 Kč
více informací

plastové křeslo - DOLOMITI azurové

plastové křeslo - DOLOMITI azurové Plastové zahradní křeslo DOLOMITI azurové v modré barvě. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou.
naše cena
400 Kč
více informací

plastový zahradní stůl FARETTO - zelený

plastový zahradní stůl FARETTO - zelený Plastový zahradní stůl FARETTO obdélníkového tvaru se snadnou údržbou. Snadná manipulace a skladnost. Neváhejte s objednávkou zahradního stolu za příznivou cenu!
naše cena
510 Kč
více informací

plastové polohovatelné křeslo YUMA - bílé

plastové polohovatelné křeslo YUMA - bílé Plastové zahradní křeslo YUMA v provedením bílém . Pomocí područek je toto elegantní plastové zahradní křeslo polohovatelné téměř do vodorovné polohy. Lze sklápět do pěti poloh.
naše cena
510 Kč
více informací

plastový zahradní stůl TONDO - zelený

plastový zahradní stůl TONDO - zelený Plastový zahradní stůl TONDO tvaru kulatého v zeleném provedení. Snadná manipulace a skladnost. Nabízíme i v bílé variantě..Neváhejte s objednávkou zahradního stolu za příznivou cenu!
naše cena
510 Kč
více informací

plastová zahradní lavice DIVA - bílá

plastová zahradní lavice DIVA - bílá Plastová zahradní lavice DIVA v bílém provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
510 Kč
více informací

plastový servírovací stolek ASTRO - bílý

plastový servírovací stolek ASTRO - bílý Plastový servírovací stolek ASTRO v provedením bílém. Servírovací stolek je vybaven odkládací plochou pro lahve a kolečky pro snadnou manipulaci . Díky použití UV filtrů je stálobarevný. Snadná údržba. Neváhejte s objednávkou praktického pomocníka na Va
naše cena
530 Kč
více informací

plastová zahradní lavice DIVA - zelená

plastová zahradní lavice DIVA - zelená Plastová zahradní lavice DIVA v zeleném provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
560 Kč
více informací

plastový zahradní stůl FARO- zelený

plastový zahradní stůl FARO- zelený Plastový zahradní stůl FARO obdélníkového tvaru se snadnou údržbou. Snadná manipulace a skladnost. Neváhejte s objednávkou zahradního stolu za příznivou cenu! Stůl má otvor na slunečník.
naše cena
710 Kč
více informací

plastový stůl DON WOOD - zelený

plastový stůl DON WOOD - zelený ový zahradní stůl DON WOOD v zeleném provedení. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
710 Kč
více informací