E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

zahradní plastový nábytek a plastové doplňky

PLASTOVÝ NÁBYTEK

V této sekci zahradního nábytku vám nabízíme lehký, pohodlný a dobře skladovatelný nábytek vyrobený z plastů, který umístíte především na zahradu, terasu, či jiný venkovní prostor vašeho domova. Jedná se o levnou varinatu zahradního nábytku, která prakticky nevyžaduje žádnou údržbu. V nabídce našeho skladu jsou plastové zahradní židle, které můžete kombinovat s plastovými stoly, dále si u nás můžete výhodně koupit plastová polohovací lehátka, plastové lavice a plastová relaxační křesla. Plastový nábytek si můžete vybrat z více barevných variant. Nejsme překupníci, plastový nábytek i plastové doplňky vám vyexpedujeme z našeho skladu ihned po potvrzení objednávky. objednaný plastový nábytek obdržíte zpravidla do 3 dnů.


zahradní plastový nábytek a plastové doplňky

plastová zahradní židle SCILA - bílá

plastová zahradní židle SCILA - bílá Plastová zahradní židle SCILA v provedením bílém . Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
160 Kč
více informací

plastová zahradní židle STELLA - bílá

plastová zahradní židle STELLA - bílá Plastová zahradní židle STELLA v provedením bílém. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou. Vyznačuje se také snadnou skladovatelností.
naše cena
160 Kč
více informací

plastová zahradní židle SCILA - zelená

plastová zahradní židle SCILA - zelená Plastová zahradní židle SCILA v provedením zeleném. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
180 Kč
více informací

plastová zahradní židle OCEAN - bílá

plastová zahradní židle OCEAN - bílá Plastová zahradní židle OCEAN v bílém provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
200 Kč
více informací

plastová zahradní židle OCEAN - zelená

plastová zahradní židle OCEAN - zelená Plastová zahradní židle OCEAN v zeleném provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
220 Kč
více informací

plastová zahradní židle ARPA - bílá

plastová zahradní židle ARPA - bílá Plastová zahradní židle ARPA v bílém provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, skladnost.
naše cena
310 Kč
více informací

plastová zahradní židle ARPA - zelená

plastová zahradní židle  ARPA - zelená Plastová zahradní židle ARPA v zeleném provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, skladnost.
naše cena
350 Kč
více informací

plastové křeslo DOLOMITI - antracitové

plastové křeslo DOLOMITI - antracitové Plastové zahradní křeslo DOLOMITI v antracitové barvě. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou.
naše cena
400 Kč
více informací

plastové křeslo DOLOMITI - azurové

plastové křeslo DOLOMITI - azurové Plastové zahradní křeslo DOLOMITI v azurové barvě. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou.
naše cena
400 Kč
více informací

plastové křeslo LARIO - bílé

plastové křeslo LARIO - bílé Plastové zahradní křeslo LARIO v provedením bílém . Díky použití UV filtrů je stálobarevné. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost. Snadná údržba. Neváhejte s objednávkou zahradního plastového křesla na Vaši zahradu, terasu a jiné venkovní
naše cena
410 Kč
více informací

plastový zahradní stůl FARETTO - bílý

plastový zahradní stůl FARETTO - bílý Plastový zahradní stůl FARETTO obdélníkového tvaru se snadnou údržbou. Snadná manipulace a skladnost. Neváhejte s objednávkou zahradního stolu za příznivou cenu!
naše cena
460 Kč
více informací

plastová zahradní lavice DIVA - bílá

plastová zahradní lavice DIVA - bílá Plastová zahradní lavice DIVA v bílém provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
500 Kč
více informací

plastový zahradní stůl TONDO - zelený

plastový zahradní stůl TONDO - zelený Plastový zahradní stůl TONDO tvaru kulatého v zeleném provedení. Snadná manipulace a skladnost. Nabízíme i v bílé variantě..Neváhejte s objednávkou zahradního stolu za příznivou cenu!
naše cena
510 Kč
více informací

plastová zahradní lavice DIVA - zelená

plastová zahradní lavice DIVA - zelená Plastová zahradní lavice DIVA v zeleném provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
550 Kč
více informací

plastový servírovací stolek ASTRO - bílý

plastový servírovací stolek ASTRO - bílý Plastový servírovací stolek ASTRO v provedením bílém. Servírovací stolek je vybaven odkládací plochou pro lahve a kolečky pro snadnou manipulaci . Díky použití UV filtrů je stálobarevný. Snadná údržba. Neváhejte s objednávkou praktického pomocníka na Va
naše cena
550 Kč
více informací