E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

zahradní plastový nábytek a plastové doplňky

PLASTOVÝ NÁBYTEK

V této sekci zahradního nábytku vám nabízíme lehký, pohodlný a dobře skladovatelný nábytek vyrobený z plastů, který umístíte především na zahradu, terasu, či jiný venkovní prostor vašeho domova. Jedná se o levnou varinatu zahradního nábytku, která prakticky nevyžaduje žádnou údržbu. V nabídce našeho skladu jsou plastové zahradní židle, které můžete kombinovat s plastovými stoly, dále si u nás můžete výhodně koupit plastová polohovací lehátka, plastové lavice a plastová relaxační křesla. Plastový nábytek si můžete vybrat z více barevných variant. Nejsme překupníci, plastový nábytek i plastové doplňky vám vyexpedujeme z našeho skladu ihned po potvrzení objednávky. objednaný plastový nábytek obdržíte zpravidla do 3 dnů.


zahradní plastový nábytek a plastové doplňky

plastový stůl KING RATAN - antracit

plastový stůl KING RATAN - antracit Plastový zahradní stůl KING RATAN v antracitovém provedení s propracovaným designem. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
820 Kč
více informací

plastové polohovatelné lehátko FISSO - zelené

plastové polohovatelné lehátko FISSO - zelené Plastové zahradní lehátko FISSO v provedením zeleném. Pomocí područek je toto elegantní plastové zahradní lehátko polohovatelné až do vodorovné polohy. Lze sklápět do více poloh. Díky použití UV filtrů je stálobarevné. Výborná stohovatelnost, snadná man
naše cena
1 010 Kč
více informací

plastový zahradní stůl TAMIGI - zelený

plastový zahradní stůl TAMIGI - zelený Plastový zahradní stůl TAMIGI oválného tvaru se snadnou údržbou. Snadná manipulace a skladnost. Neváhejte s objednávkou zahradního stolu za příznivou cenu!
naše cena
1 100 Kč
více informací