E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

zahradní plastový nábytek a plastové doplňky

PLASTOVÝ NÁBYTEK

V této sekci zahradního nábytku vám nabízíme lehký, pohodlný a dobře skladovatelný nábytek vyrobený z plastů, který umístíte především na zahradu, terasu, či jiný venkovní prostor vašeho domova. Jedná se o levnou varinatu zahradního nábytku, která prakticky nevyžaduje žádnou údržbu. V nabídce našeho skladu jsou plastové zahradní židle, které můžete kombinovat s plastovými stoly, dále si u nás můžete výhodně koupit plastová polohovací lehátka, plastové lavice a plastová relaxační křesla. Plastový nábytek si můžete vybrat z více barevných variant. Nejsme překupníci, plastový nábytek i plastové doplňky vám vyexpedujeme z našeho skladu ihned po potvrzení objednávky. objednaný plastový nábytek obdržíte zpravidla do 3 dnů.


zahradní plastový nábytek a plastové doplňky

plastový servírovací stolek ASTRO - bílý

plastový servírovací stolek ASTRO - bílý Plastový servírovací stolek ASTRO v provedením bílém. Servírovací stolek je vybaven odkládací plochou pro lahve a kolečky pro snadnou manipulaci . Díky použití UV filtrů je stálobarevný. Snadná údržba. Neváhejte s objednávkou praktického pomocníka na Va
naše cena
550 Kč
více informací

plastové polohovací křeslo TAMPA - zelené

plastové polohovací křeslo TAMPA - zelené Zahradní plastové polohovací křeslo TAMPA v zeleném provedení. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou.
naše cena
610 Kč
více informací

plastový zahradní stůl FARO- zelený

plastový zahradní stůl FARO- zelený Plastový zahradní stůl FARO obdélníkového tvaru se snadnou údržbou. Snadná manipulace a skladnost. Neváhejte s objednávkou zahradního stolu za příznivou cenu! Stůl má otvor na slunečník.
naše cena
710 Kč
více informací

plastový stůl KING RATAN - antracit

plastový stůl KING RATAN - antracit Plastový zahradní stůl KING RATAN v antracitovém provedení s propracovaným designem. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
820 Kč
více informací

plastová zahradní lavice LARIANA - antracitová

plastová zahradní lavice LARIANA - antracitová Plastová zahradní lavice LARIANA v antracitovém provedení Vám poskytne pohodlné sezení. Díky použití UV filtrů je stálobarevná. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
830 Kč
více informací

plastové polohovatelné lehátko FISSO - bílé

plastové polohovatelné lehátko FISSO - bílé Plastové zahradní lehátko FISSO v provedením bílém . Pomocí područek je toto elegantní plastové zahradní lehátko polohovatelné do vodorovné polohy. Lze sklápět do více poloh.
naše cena
920 Kč
více informací

plastové polohovatelné lehátko SMERALDO - bílé

plastové polohovatelné lehátko SMERALDO - bílé Plastové zahradní lehátko SMERALDO v provedením bílém. Elegantní plastové zahradní lehátko je polohovatelné až do vodorovné polohy
naše cena
1 060 Kč
více informací

plastové polohovatelné lehátko FISSO - zelené

plastové polohovatelné lehátko FISSO - zelené Plastové zahradní lehátko FISSO v zelené barvě . Pomocí područek je toto elegantní plastové zahradní lehátko polohovatelné do vodorovné polohy. Lze sklápět do více poloh
naše cena
1 080 Kč
více informací

plastové polohovací lehátko POOL - antracitové

plastové polohovací lehátko POOL - antracitové Plastové polohovací lehátko POOL v antracitovém provedení Vám zajstí pohodlný relax. Díky použití UV filtrů je stálobarevné. Výborná stohovatelnost, snadná manipulace, skladnost.
naše cena
1 120 Kč
více informací

plastové polohovatelné lehátko SMERALDO - zelené

plastové polohovatelné lehátko SMERALDO - zelené Plastové zahradní lehátko SMERALDO v provedením zeleném . Elegantní plastové zahradní lehátko je polohovatelné až do vodorovné polohy
naše cena
1 170 Kč
více informací