E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

křesla a pohovky z ratanu a exotických materiálů

Ratanová křesla a pohovky jsou pro hodně lidí synonymem domácí pohody a domácího tepla. Příjemné, stoprocentně přírodní materiály v barvě světlého nebo tmavého medu tento pocit spolehlivě umocňují. Ratanová křesla a křesla z mořské trávy, vodního hyacintu, nebo banánového listu se svým originálním, zároveň však i tradičním vzhledem hodí do jakéhokoliv interiéru či exteriéru. Ratanová křesla mají zpravidla konstrukci vyrobenou z ratanových tyčí, případně ze dřeva, nebo kovových trubek. Jejich výplet je pak tvořen ratanovým proutím, ratanovou kůrou, nebo provazy stočenými z mořské trávy, banánového listu, nebo vodního hyacintu. Všechny tyto materiály dovolují vytvořit zajímavé a neotřelé vzory. Na ratanová křesla dodáváme i polstrování a sedáky. Takto doplněná křesla splní představy o pohodlí i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Společnost Ratan Klub je přímý dovozce ratanových křesel i křesel z banánového listu, vodního hyacintu a mořské trávy přímo od výrobce a má všechny druhy křesel na skladě a ve svém kamenném obchodě. Dodávka veškerých křesel je realizována do tří dnů od objednávky.


křesla a pohovky z ratanu a exotických materiálů

ratanové křeslo PORTORIKO - tmavé

ratanové křeslo PORTORIKO - tmavé Ratanové křeslo PORTORIKO v tmavě hnědém odstínu. Pohodlné ratanové křeslo. Plochy ratanového křesla jsou vytvořeny kvalitním výpletem z ratanu.
naše cena
1 900 Kč
více informací

taburet GALLA - banánový list

taburet GALLA - banánový list Taburet - křesílko GALLA je originální sedací doplněk. Jedná se o samostatnou část ze sedací soupravy GALLA. Součástí taburetu je bílý sedák.
naše cena
2 100 Kč
více informací
novinka

ratanový otoman LAUNDRY - světlý

ratanový otoman LAUNDRY - světlý Ratanový otoman LAUNDRY . Konstrukce ratanového otomanu je vyrobena z borovice. Sedák v bílé barvě je součástí ratanového otomanu. Otoman má úložný prostor - ratanovou zásuvku.
naše cena
2 200 Kč
více informací

ratanový otoman LAUNDRY - tmavý

ratanový otoman LAUNDRY - tmavý Ratanový prádelník LAUNDRY - kombinace úložného prostoru se sezením. Konstrukce ratanového prádelníku je vyrobena z borovice. K sedátku náleží sedák v bílé barvě.
naše cena
2 200 Kč
více informací

ratanová pohovka FITSCHI - světlá

ratanová pohovka FITSCHI - světlá Ratanová pohovka FITSCHI skladem ve světlém odstínu. Pohodlné sezení poskytují celoobvodové sedáky.
cena od
2 200 Kč
více informací

ratanová pohovka FITSCHI - tmavá

ratanová pohovka FITSCHI - tmavá Ratanová pohovka FITSCHI v tmavém provedení. Velmi pohodlné sezení poskytují sedáky po celém obvodu sedací i opěrné plochy.
cena od
2 200 Kč
více informací

ratanové křeslo PRAHA - tmavé

ratanové křeslo PRAHA - tmavé Ratanové křeslo PRAHA - stabilní křeslo v tmavém odstínu nyní v naší nabídce ratanového nábytku
naše cena
2 300 Kč
více informací

ratanový otoman FREON s úložným prostorem - světlý

ratanový otoman FREON s úložným prostorem - světlý Ratanový otoman FREON ve světlém provedení. Velmi praktický kus ratanového nábytku. Solidní odolní konstrukce a nohy jsou vyrobeny z mahagonového...
naše cena
2 600 Kč
více informací

otoman LENKA s úložným prostorem - banánový list

otoman LENKA s úložným prostorem - banánový list Otoman Lenka mahagonovou konstrukcí. Plochy otomanu jsou vyrobené ze svazků banánového listu. Nabízí se i úložný prostor.
naše cena
2 600 Kč
více informací

otoman DION s úložným prostorem - banánový list

otoman DION s úložným prostorem - banánový list Otoman DION s povrchem z banánového listu. Konstrukce otomanu je z mahagonového dřeva, povrch je tvořen kruhovým výpletem z banánového listu zvaného ABACA.
naše cena
2 600 Kč
více informací

ratanový otoman FREON s úložným prostorem - tmavý

ratanový otoman FREON s úložným prostorem - tmavý Ratanový otoman FREON - praktický kus ratanového nábytku. Konstrukce otomanu je z mahagonového dřeva, plochy tvoří výplet z ratanového proutí.
naše cena
2 600 Kč
více informací

ratanové křeslo CANDELA - banánový list

ratanové křeslo CANDELA - banánový list Ratanové křeslo CANDELA, jehož plochy jsou vyplněné výpletem z banánového listu. Konstrukce je vyrobena z ratanu v tmavě hnědém odstínu.
naše cena
2 600 Kč
více informací

ratanové křeslo MONACO

ratanové křeslo MONACO Ratanové křeslo MONACO v naší nabídce ratanového nábytku. Jedná se o zvláštní druh ratanu šedého patinového odstínu nazývaný cubu grey.
naše cena
2 800 Kč
více informací

ratanová lavice s úložným prostorem - tmavá

ratanová lavice s úložným prostorem - tmavá Ratanová lavice s úložným prostorem v naší nabídce je praktický kus ratanového nábytku - poskytuje úložný prostor i posezení.
naše cena
2 900 Kč
více informací