E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

křesla a pohovky z ratanu a exotických materiálů

Ratanová křesla a pohovky jsou pro hodně lidí synonymem domácí pohody a domácího tepla. Příjemné, stoprocentně přírodní materiály v barvě světlého nebo tmavého medu tento pocit spolehlivě umocňují. Ratanová křesla a křesla z mořské trávy, vodního hyacintu, nebo banánového listu se svým originálním, zároveň však i tradičním vzhledem hodí do jakéhokoliv interiéru či exteriéru. Ratanová křesla mají zpravidla konstrukci vyrobenou z ratanových tyčí, případně ze dřeva, nebo kovových trubek. Jejich výplet je pak tvořen ratanovým proutím, ratanovou kůrou, nebo provazy stočenými z mořské trávy, banánového listu, nebo vodního hyacintu. Všechny tyto materiály dovolují vytvořit zajímavé a neotřelé vzory. Na ratanová křesla dodáváme i polstrování a sedáky. Takto doplněná křesla splní představy o pohodlí i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Společnost Ratan Klub je přímý dovozce ratanových křesel i křesel z banánového listu, vodního hyacintu a mořské trávy přímo od výrobce a má všechny druhy křesel na skladě a ve svém kamenném obchodě. Dodávka veškerých křesel je realizována do tří dnů od objednávky.


křesla a pohovky z ratanu a exotických materiálů

ratanové křeslo CORUNA - banánový list

ratanové křeslo CORUNA - banánový list Ratanové křeslo CORUNA. Robustní křeslo ratanové konstrukce s nádherným výpletem ze svazků banánového listu. Součástí je sedák v bílém odstínu.
naše cena
3 000 Kč
více informací

ratanové křeslo ADELE- tmavé

ratanové křeslo ADELE- tmavé Ratanové křeslo ADELE je novinkou v naší nabídce. Jedná se o pohodlné ratanové křeslo v tmavě hnědém odstínu - tmavý med.
naše cena
3 100 Kč
více informací

ratanové křeslo ADELE- světlé

ratanové křeslo ADELE- světlé Ratanové křeslo ADELE je novinkou v naší nabídce. Jedná se o velmi pohodlné křeslo ve světlém odstínu - světlý med.
naše cena
3 100 Kč
více informací

ratanové relaxační křeslo BONO - tmavé

ratanové relaxační křeslo BONO - tmavé Ratanové relaxační křeslo BONO je praktické křeslo zajišťující vaší relaxaci - odpočinek. Stabilní konstrukci doplňuje hustý výplet z tmavého žíhaného ratanu zvaného CROCO.
naše cena
3 200 Kč
více informací
novinka

ratanové relaxační křeslo BONO - cubu grey

ratanové relaxační křeslo BONO - cubu grey Ratanové relaxační křeslo BONO je praktické křeslo zajišťující vaší relaxaci - odpočinek. Stabilní konstrukci doplňuje hustý výplet z šedého ratanu zvaného cubu grey.
naše cena
3 200 Kč
více informací
novinka

křeslo DIANA - banánový list

křeslo DIANA -  banánový list Exotické křeslo DIANA, jehož konstrukce je vyrobena z ratanu a povrch tvoří nádherný kvalitní výplet z banánového listu. Křeslo je vyrobeno v kruhovém designu.
naše cena
3 250 Kč
více informací

křeslo CHARLESTON - banánový list

křeslo CHARLESTON - banánový list Ratanové křeslo CHARLESTON v přírodním světle hnědém odstínu. Velmi kvalitní husté provedení výpletu z exotických svazků banánového listu po celé sedací a opěrné části.
naše cena
3 400 Kč
více informací

ratanové křeslo CHARLESTON - světlé

ratanové křeslo CHARLESTON - světlé Ratanové křeslo CHARLESTON v odstínu světlý med. Velmi kvalitní husté provedení ratanového výpletu po celé sedací a opěrné části ratanového...
naše cena
3 400 Kč
více informací

ratanové křeslo CARMONA

ratanové křeslo CARMONA Ratanové křeslo CARMONA. Stabilní konstrukce křesla z ratanu a mahagonu. Plochy tvoří výplet z ratanového proutí žíhaného odstínu.
naše cena
3 800 Kč
více informací

ratanové křeslo KING ušák - tmavé

ratanové křeslo KING ušák - tmavé Ratanové křeslo KING zvané ušák v naší originální nabídce. Nádherné pohodlné ratanové křeslo s vysokým pohodlným sedákem na sedací části.
naše cena
3 850 Kč
více informací

ratanové křeslo KING ušák - světlé - cubu grey

ratanové křeslo KING ušák - světlé - cubu grey Ratanové křeslo KING zvané ušák v naší originální nabídce. Nádherné pohodlné ratanové křeslo s vysokým sedákem na sedací části i opěrné části.
naše cena
3 850 Kč
více informací

křeslo SAN JUAN - banánový list

křeslo SAN JUAN - banánový list Křeslo SAN JUAN je jedno z nejkrásnějších exotických křesel v naší nabídce. Konstrukce křesla je vyrobena z ratanu, spodní část - nohy jsou z mahagonového dřeva. Po celem obvodu sedací i opěrné plochy je hustý kvalitní výplet ze svazků banánového listu v
naše cena
3 900 Kč
více informací

ratanové křeslo ZEBRA - ušák - banánový list

ratanové křeslo ZEBRA - ušák - banánový list Ratanové křeslo ZEBRA zvané úšák. Nádherné pohodlné křeslo s vysokou opěrkou, jehož konstrukce je vyrobena z ratanu. Plochy tvoří výplet z banánového listu.
naše cena
4 400 Kč
více informací

ratanové relaxační křeslo ROMA - banánový list

ratanové relaxační křeslo ROMA - banánový list Ratanové relaxační křeslo ROMA je  zajímavě vytvořené pohodlné křeslo k vašemu posezení. Stabilní konstrukci z ratanu doplňuje hustý výplet ze svazků banánového listu.
naše cena
5 990 Kč
více informací
novinka

pohovka SAN JUAN - mořská tráva

pohovka SAN JUAN - mořská tráva Pohovka vyrobená z exotických materiálů. Pohovka je tvořena kombinací ratanu, mahagonového dřeva a výpletu ze svazků mořské trávy. Sedáky na pohovku barvy bílé jsou součástí ceny pohovky.
naše cena
6 000 Kč
více informací