E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanová křesla a ratanové pohovky

Ratanová křesla a ratanové pohovky jsou výbornou alternativou k těžkým koženým, nebo textilním křeslům a pohovkám, která jsou sice v našich bytech a domech dlouhodobě doma, nicméně v posledních letech stále více Evropanů dává přednost lehkému a prostorově nenáročnému nábytku z ratanu. Ratanová křesla a ratanové pohovky jsou většinou součástí ratanových sedacích souprav, ale lze je zakoupit i jako samostatný kus nábytku. Ratanová křesla a ratanové pohovky jsou většinou tvořena kostrou z ratanových prutů, nebo dřeva, s výpletem z ratanového proutí nebo ratanové kůry. Ratanová křesla a ratanové pohovky nabízejí mnoho kombinací barev i tvarů. Základní barvou ratanových křesel a ratanových pohovek je však barva přírodního ratanu, což jsou medové odstíny. Na ratanová křesla i ratanové pohovky jsou pro větší pohodlnost umisťovány sedáky nebo polstrování. Sedáky i polstrování na ratanové křesla ratanové pohovky můžete vybírat na našem e-shopu i zvlášť.


ratanová křesla a ratanové pohovky

ratanový TABURET - světlý

ratanový TABURET - světlý Ratanový taburet v odstínu světlý med.k samostatnému sezení i jako doplněk pohodlnému ratanovému křeslu PAPASAN.
cena od
750 Kč
více informací

ratanový TABURET - tmavý

ratanový TABURET - tmavý Ratanový taburet v tmavě hnědém odstínu. Vhodný k sezení i jako doplněk ke křeslu PAPASAN. Skladem mnoho variant látek sedáku.
cena od
750 Kč
více informací

ratanový taburet - světlý

ratanový taburet - světlý Ratanový taburet ve světlém provedení. Ratanový taburet - podnožník využijete pro krátké posezení, či pro pohodlné uložení vašich nohou při relaxaci na některém z pohodlných ratanových křesel.
naše cena
960 Kč
více informací

ratanový taburet - tmavý

ratanový taburet - tmavý Ratanový taburet v v tmavém odstínu - tmavý med.. Ratanový taburet - podnožník využijete pro krátké posezení, či pro pohodlné uložení vašich nohou při relaxaci na některém z pohodlných ratanových křesel.
naše cena
960 Kč
více informací

ratanové křeslo KELLY - tmavé

ratanové křeslo KELLY - tmavé Ratanové křeslo KELLY - stabilní ratanové křeslo. Ratanové křeslo v odstínu tmavý med. Plochy ratanového křesla tvoří kvalitní ratanový výplet.
naše cena
1 200 Kč
více informací

ratanové křeslo BAHAMA - tmavé

ratanové křeslo BAHAMA - tmavé Ratanové křeslo BAHAMA ve světlém provedení - v odstínu světlý med. Nabízíme vám samostatně ratanové křeslo, máte možnost výběru z více druhů sedáků.
cena od
1 250 Kč
více informací

ratanové křeslo BAHAMA - světlé

ratanové křeslo BAHAMA - světlé Ratanové křeslo BAHAMA ve světlém provedení - v odstínu světlý med. Nabízíme vám samostatně ratanové křeslo, máte možnost výběru z více druhů sedáků.
cena od
1 250 Kč
více informací

ratanové křeslo BAHAMA - tmavé - XL polstr

ratanové křeslo BAHAMA - tmavé - XL polstr Ratanové křeslo BAHAMA v tmavém provedení. Ratanové křeslo v odstínu tmavý med je vybaveno velmi pohodlným polstrováním. Možnost výběru z více variant látek.
cena od
1 350 Kč
více informací

ratanové křeslo BAHAMA - světlé - XL polstr

ratanové křeslo BAHAMA - světlé - XL polstr Ratanové křeslo BAHAMA ve světlém provedení je vybaveno pohodlným polstrováním po celém obvodu sedací i opěrné plochy. Možnost výběru z více variant látek.
cena od
1 350 Kč
více informací

ratanové křeslo GRANADA - tmavé

ratanové křeslo GRANADA - tmavé Ratanové křeslo GRANADA v odstínu tmavý med v naší nabídce ratanového nábytku.
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanové křeslo GRANADA - světlé

ratanové křeslo GRANADA - světlé Ratanové křeslo GRANADA ve světlém přírodním odstínu světlý med v naší nabídce ratanového nábytku. Ratanové křeslo je menších rozměrů.
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanové křeslo PORTORIKO - světlé

ratanové křeslo PORTORIKO - světlé Ratanové křeslo PORTORIKO v odstínu světlý med. Robustní pohodlné ratanové křeslo. Sedací i opěrné plochy ratanového křesla jsou vypleteny z ratanového proutí.
naše cena
1 900 Kč
více informací

ratanové křeslo PORTORIKO - tmavé

ratanové křeslo PORTORIKO - tmavé Ratanové křeslo PORTORIKO v tmavě hnědém odstínu. Pohodlné ratanové křeslo. Plochy ratanového křesla jsou vytvořeny kvalitním výpletem z ratanu.
naše cena
1 900 Kč
více informací

ratanový otoman LAUNDRY - světlý

ratanový otoman LAUNDRY - světlý Ratanový otoman LAUNDRY . Konstrukce ratanového otomanu je vyrobena z borovice. Sedák v bílé barvě je součástí ratanového otomanu. Otoman má úložný prostor - ratanovou zásuvku.
naše cena
2 200 Kč
více informací