E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanové doplňky


ratanové doplňky

ratanová váza V1 - tmavá

ratanová váza V1 - tmavá Ratanová váza válcovitého tvaru je praktickým přírodním doplňkem vaší domácnosti, neváhejte s nákupem.
naše cena
290 Kč
více informací

ratanová váza V1 - světlá

ratanová váza V1 - světlá Ratanová váza válcovitého tvaru vyrobená z ratanu. Nádherný přírodní doplněk do vaší předsíně, obýváku či zimní zahrady ve světlém přírodním odstínu.
naše cena
290 Kč
více informací

ratanová váza V2 - světlá

ratanová váza V2 - světlá Ratanová váza vyrobená z  ratanového proutí  ve světlém odstínu  a velmi zajímavého tvaru. Jedná se o ruční práci, každý kus ratanové.
naše cena
290 Kč
více informací

ratanová váza V3 - světlá

ratanová váza V3 - světlá Ratanová váza  ve světlém odstínu je ruční práce ve tvaru koule.  Objednejte si přírodní doplněk ve světlém odstínu vyrobený z ratanového...
naše cena
290 Kč
více informací

ratanový koš na noviny - tmavý

ratanový koš na noviny - tmavý Ratanovoý koš na noviny v tmavě hnědém odstínu v naší nabídce ratanových doplňků. Praktický doplněk vašeho domova, který vám umožní uložení
naše cena
400 Kč
více informací

ratanový koš na noviny - světlý

ratanový koš na noviny - světlý Ratanovoý koš na noviny ve světlém odstínu máme pro vás skladem. Praktický doplněk vašeho domova, který vám umožní uložení novin a...
naše cena
400 Kč
více informací

ratanová mísa na ovoce

ratanová mísa na ovoce Ratanová mísa na ovoce nově v naší nabídce. Jde o zajímavý originální tvar mísy, která je pěkný a praktický doplněk do vaší jídelny, haly.
naše cena
490 Kč
více informací
novinka

ratanový stojan na 1 květinu - tmavý

ratanový stojan na 1 květinu - tmavý Ratanový stojan na květinu je praktickým doplňkem vašeho domova, vyrobeným z exotické dřeviny. Ratanový stojan je v tmavě hnědém odstínu ...
naše cena
490 Kč
více informací

ratanový stojan na 1 květinu - světlý

ratanový stojan na 1 květinu - světlý Ratanový stojan na květinu je praktickým doplňkem vašeho domova, vyrobeným z exotické dřeviny. Nabízíme vám dvě varianty světlého odstínu ratanového...
cena od
450 Kč
více informací

ratanový stojan na 3 květiny - tmavý

ratanový stojan na 3 květiny - tmavý Ratanový stojan pro umístění více květin do jednoho prostoru. Neváhejte s nákupem ratanového stojanu v tmavě hnědém odstínu.
naše cena
500 Kč
více informací
sleva 28 % - doprodej

ratanový zrcadlový rám - tmavý

ratanový zrcadlový rám - tmavý Ratanový zrcadlový rám - vhodný doplněk do vaší předsíně. Konstrukce zrcadlového rámu je ratanová, plocha je vyrobena z překližky.
naše cena
500 Kč
více informací
sleva 50 % - poslední kusy

ratanový stojan na deštníky světlý

ratanový stojan na deštníky světlý Ratanový stojan na deštníky - praktický doplněk z exotického materiálu do vaší předsíně. Vaše deštníky se nebudou již povalovat na různých místech vašeho domova.
naše cena
600 Kč
více informací
sleva na odstín olše

ratanový stojan na deštníky tmavý

ratanový stojan na deštníky tmavý Ratanový stojan na deštníky - praktický doplněk z exotického materiálu do vaší předsíně. Vaše deštníky se nebudou již povalovat na různých místech vašeho domova.
naše cena
600 Kč
více informací

ratanový stojan na noviny KARYO - světlý

ratanový stojan na noviny KARYO - světlý Ratanový stojan na noviny či jiné tiskoviny vám nabízíme z našeho sortimentu ratanových doplňků. Kvalitní zpracování ratanového stojanu vám poslouží...
naše cena
600 Kč
více informací

ratanový stojan na noviny KARYO - tmavý

ratanový stojan na noviny KARYO - tmavý Ratanový stojan na noviny či jiné tiskoviny méme v naší nabídce ratanových doplňků. Kvalitní zpracování ratanového stojanu vám poslouží jako praktický úložný prostor.
naše cena
600 Kč
více informací