E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanové jídelní židle, ratanové barové židle

Ratanové židle jsou samozřejmým doplňkem každého ratanového, ale samozřejmě i jakéhokoliv jiného stolu. Ratanové židle přirozeně doplňují interiér zařízený ratanovým nábytkem a stejně tak jako ostatní ratanové kusy nábytku i ratanové židle soupeří se židlemi vyrobenými z jiných materiálů. Ratanové židle bývají nejčastěji v základku složeny z loupaných ratanových tyčí, které jsou následně oplétány ratanovým proutím, ratanovou kůrou, mořskou trávou, banánovým listem, nebo vodním hyacintem. Barevně ratanové židle zůstávají buď v přírodním základu, tedy medové barvě různých odstínů, nebo lze ratanové židle mořit odstínem jakékoliv barvy. Ratanové židle jídelní i barové mohou být opatřeny pro ještě větší pohodlí polstrováním, nebo pohodlným sedákem, který je možno zakoupit v celé řadě barev a vzorů. Společnost Ratan Klub je přímý dovozce ratanových židlí a židlí z banánového listu, vodního hyacintu a mořské trávy přímo od výrobce a má všechny druhy židlí na skladě a ve svém kamenném obchodě. Dodávka veškerých židlí je realizována do tří dnů od objednávky.


ratanové jídelní židle, ratanové barové židle

ratanová jídelní židle BUENO

ratanová jídelní židle BUENO Jídelní židle BUENO je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
990 Kč
více informací
sleva 47 % - AKCE

ratanová jídelní židle SIMONA

ratanová jídelní židle SIMONA Jídelní židle SIMONA ve velmi kvalitním robustním provedení. Konstrukci jídelní židle tvoří borovicové dřevo. Sedací plochy jsou vytvořeny ze silného ratanového proutí.
naše cena
1 100 Kč
více informací
sleva 40% - AKCE

ratanová jídelní židle BELAGIO

ratanová jídelní židle BELAGIO Jídelní židle BELAGIO je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
1 250 Kč
více informací
sleva 34 % - AKCE

ratanová jídelní židle BALI - světlá

ratanová jídelní židle BALI - světlá Ratanová jídelní židle BALI ve světlém provedení. Pohodlná ratanová židle se sedákem.
naše cena
1 250 Kč
více informací

ratanová jídelní židle BALI - tmavá

ratanová jídelní židle BALI - tmavá Ratanová jídelní židle BALI ve tmavém provedení. Jedná se o jednoduchým způsobem vyřešenou pohodlnou ratanovou židli. Pohodlné sezení na židli zajistí sedák bílé barvy, který je součástí vám dodané jídelní židle. Ratanová jídelní židle je nabízena za bezk
naše cena
1 250 Kč
více informací

ratanová jídelní židle HARRY

ratanová jídelní židle HARRY Jídelní židle HARRY je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
1 250 Kč
více informací
sleva 34 % - AKCE

ratanová jídelní židle RAPHAEL

ratanová jídelní židle RAPHAEL Jídelní židle RAPHAEL je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva ve světlém odstínu. Kvalitní hustý povrch sedací i opěrné plochy je vytvořen ručně z výpletu ratanového proutí
naše cena
1 300 Kč
více informací
sleva 33 % - AKCE

ratanová jídelní židle AKROPOLIS - tmavá

ratanová jídelní židle AKROPOLIS - tmavá Ratanová jídelní židle AKROPOLIS v tmavém provedení odstínu tmavý med.. Jídelní židle z přírodního materiálu ratanu nabízí pohodlné sezení.
naše cena
1 700 Kč
více informací

ratanová jídelní židle MEGA - cubu grey

ratanová jídelní židle MEGA - cubu grey Jídelní židle MEGA u nás skladem. Kvalitní konstrukce z borovice je doplněna ratanovým výpletem ze šedého ratanu - nazývaného cubu grey. Opěrná část -šedá bavlněná textilie vám přispěje k pohodlnému sezení. Neváhejte s objednávkou této praktické ratanové
naše cena
1 700 Kč
více informací

ratanová jídelní židle MEMPHIS

ratanová jídelní židle MEMPHIS Ratanová ídelní židle MEMPHIS - jedinečná exotická jídelní židle. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z borovicového dřeva.
naše cena
1 850 Kč
více informací

ratanová židle SEATTLE - konstrukce borovice

ratanová židle SEATTLE - konstrukce borovice Jídelní židle SEATTLE - originální kus exotického nábytku v naší nabídce. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z borovice, plochy tvoří výpletez přírodního ratanu.
naše cena
1 850 Kč
více informací

ratanová židle SEATTLE - konstrukce mahagon

ratanová židle SEATTLE - konstrukce mahagon Jídelní židle SEATTLE - originální kus exotického nábytku v naší nabídce. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z mahagonového dřeva.
naše cena
1 850 Kč
více informací

ratanová jídelní židle CORINA - světlá

ratanová jídelní židle CORINA - světlá Jídelní židle CORINA v robustním provedení. Konstrukci jídelní židle tvoří mahagonové dřevo. Plochy z velmi kvalitního silného ratanového proutí přírodního odstínu.
naše cena
1 900 Kč
více informací

barová židle LENKA - mahagon - banánový list

barová židle LENKA - mahagon - banánový list Barová židle LENKA v naší nabídce exotického nábytku. Konstrukce barové židle je vyrobena z mahagonového dřeva a lakována je do tmavě hnědého odstínu.
naše cena
2 200 Kč
více informací