Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanové jídelní židle, ratanové barové židle

Ratanové židle jsou samozřejmým doplňkem každého ratanového, ale samozřejmě i jakéhokoliv jiného stolu. Ratanové židle přirozeně doplňují interiér zařízený ratanovým nábytkem a stejně tak jako ostatní ratanové kusy nábytku i ratanové židle soupeří se židlemi vyrobenými z jiných materiálů. Ratanové židle bývají nejčastěji v základku složeny z loupaných ratanových tyčí, které jsou následně oplétány ratanovým proutím, ratanovou kůrou, mořskou trávou, banánovým listem, nebo vodním hyacintem. Barevně ratanové židle zůstávají buď v přírodním základu, tedy medové barvě různých odstínů, nebo lze ratanové židle mořit odstínem jakékoliv barvy. Ratanové židle jídelní i barové mohou být opatřeny pro ještě větší pohodlí polstrováním, nebo pohodlným sedákem, který je možno zakoupit v celé řadě barev a vzorů. Společnost Ratan Klub je přímý dovozce ratanových židlí a židlí z banánového listu, vodního hyacintu a mořské trávy přímo od výrobce a má všechny druhy židlí na skladě a ve svém kamenném obchodě. Dodávka veškerých židlí je realizována do tří dnů od objednávky.


ratanové jídelní židle, ratanové barové židle

ratanová jídelní židle KRISS

ratanová jídelní židle KRISS Jídelní židle KRISS je praktická lehká a pohodlná jídelní židle.  Konstrukci jídelní židle tvoří borovicové dřevo. Sedací plochy jsou vytvořeny z velmi kvalitního ratanového proutí šedé barvy.
naše cena
999 Kč
více informací
sleva 44 % - AKCE

ratanová jídelní židle HARRY

ratanová jídelní židle HARRY Jídelní židle HARRY je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
1 100 Kč
více informací
sleva 42 % - AKCE

ratanová jídelní židle SIMONA

ratanová jídelní židle SIMONA Ratanová jídelní židle SIMONA - originální kus exotického nábytku v naší nabídce. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z borovice, plochy z šedého ratanu
naše cena
1 150 Kč
více informací
sleva 32% - poslední kusy

ratanová jídelní židle RAPHAEL

ratanová jídelní židle RAPHAEL Jídelní židle RAPHAEL je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva ve světlém odstínu. Kvalitní hustý povrch sedací i opěrné plochy je vytvořen ručně z výpletu ratanového proutí
naše cena
1 200 Kč
více informací
sleva 39 % - AKCE

ratanová jídelní židle BELAGIO

ratanová jídelní židle BELAGIO Jídelní židle BELAGIO je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
1 250 Kč
více informací
sleva 34 % - AKCE

ratanová jídelní židle BALI - tmavá

ratanová jídelní židle BALI - tmavá Ratanová jídelní židle BALI v tmavě hnědém provedení. Jedná se o pohodlnou ratanovou jídelní židli s bílým sedákem.
naše cena
1 350 Kč
více informací

ratanová jídelní židle MEMPHIS

ratanová jídelní židle MEMPHIS Ratanová ídelní židle MEMPHIS - jedinečná exotická jídelní židle. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z borovicového dřeva.
naše cena
1 450 Kč
více informací
sleva 23% - AKCE

ratanová jídelní židle MEGA - cubu grey

ratanová jídelní židle MEGA - cubu grey Jídelní židle MEGA u nás skladem. Kvalitní konstrukce z borovice je doplněna ratanovým výpletem ze šedého ratanu - nazývaného cubu grey. Opěrná část -šedá bavlněná textilie vám přispěje k pohodlnému sezení. Neváhejte s objednávkou této praktické ratanové
naše cena
1 600 Kč
více informací
sleva 13% - AKCE

ratanová jídelní židle AKROPOLIS světlá

ratanová jídelní židle AKROPOLIS světlá Ratanová jídelní židle AKROPOLIS ve světlém provedení. Pohodlné sezení zajišťuje stabilní zdvojená konstrukce, područky a bílý sedák. Bílý sedák je součástí ceny.
naše cena
1 700 Kč
více informací

ratanová jídelní židle AKROPOLIS - tmavá

ratanová jídelní židle AKROPOLIS - tmavá Ratanová jídelní židle AKROPOLIS v tmavém provedení odstínu tmavý med.. Jídelní židle z přírodního materiálu ratanu nabízí pohodlné sezení.
naše cena
1 700 Kč
více informací

ratanová jídelní židle SARA - světlá

ratanová jídelní židle SARA - světlá Ratanová jídelní židle SARA v přírodním světlém provedení - v odstínu světlý med. Jídelní židle je praktická. Pohodlné sezení na židli obstará sedák bílé barvy.
naše cena
1 750 Kč
více informací
novinka

ratanová jídelní židle SARA - tmavá

ratanová jídelní židle SARA - tmavá Ratanová jídelní židle SARA v tmavě hnědém provedení - v odstínu tmavý med. Jídelní židle je praktická. Pohodlné sezení na ratanové židli obstará sedák bílé barvy.
naše cena
1 750 Kč
více informací
novinka

ratanová jídelní židle CORINA - světlá

ratanová jídelní židle CORINA - světlá Jídelní židle CORINA v robustním provedení. Konstrukci jídelní židle tvoří mahagonové dřevo. Plochy z velmi kvalitního silného ratanového proutí přírodního odstínu.
naše cena
1 900 Kč
více informací

ratanová jídelní židle SARA - bílý ratan

ratanová jídelní židle SARA - bílý ratan Ratanová jídelní židle SARA v lakování do bílé moderní barvy. Jídelní židle je praktická součást vaší jídelny. Pohodlné sezení na ratanové židli obstará sedák bílé barvy, který je součástí této židle. 
naše cena
1 900 Kč
více informací
novinka

ratanová barová židle CLAUDIA

ratanová barová židle CLAUDIA Ratanová barová židle CLAUDIA je připravena pro vás na našem skladu.Konstrukce barové židle je vyrobena z mahagonového dřeva a lakována do hnědého koňakového odstínu.
naše cena
2 200 Kč
více informací
novinka