Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

jídelní židle a stoly z ratanu a exotických materiálů

Jídelní židle a stoly z přírodních materiálů - tedy dřevěné, ratanové, z mořské trávy, banánového listu nebo vodního hyacintu jsou samozřejmou součástí sortimentu našeho kamenného obchodu i e-shopu . Ratanové jídelní židle i ratanové jídelní stoly můžete zakoupit buď jako kompletní ratanové jídelní soupravy, nebo jako samostatné kusy nábytku. Stejně, jako veškerý ostatní ratanový nábytek jsou ratanovou jídelní židle a ratanové jídelní stoly vyrobeny z čistě přírodních materiálů a jsou vyrobeny ručně v tradičních indonéských manufakturách. Jejich pohodlnost a přírodní charakter jsou zárukou neustále se zvyšujícího zájmu i v evropských domácnostech.


jídelní židle a stoly z ratanu a exotických materiálů

ratanová jídelní židle TOLEDO - tmavá

ratanová jídelní židle TOLEDO - tmavá Ratanová jídelní židle TOLEDO v tmavě hnědém proveden. Konstrukci z ratanu doplňuje velmi kvalitní výplet z ratanového proutí na sedací i opěrné části.
naše cena
500 Kč
více informací
sleva 61% - poslední kus

ratanová jídelní židle ROMA - tmavá

ratanová jídelní židle ROMA - tmavá Ratanová jídelní židle ROMA u v tmavě nědém odstínu. Ratanové jídelní židle vám dodáme včetně pohodlného bílého sedáku.
naše cena
600 Kč
více informací
sleva 66% - poslední kusy

ratanová jídelní židle HARLINGEN - tmavá

ratanová jídelní židle HARLINGEN - tmavá Ratanová jídelní židle HARLINGEN ve tmavém provedení . Na našem skladu máme k dispozici poslední  kusy ratanových jídelních židlí HARLINGEN v odstínu tmavý med. 
naše cena
600 Kč
více informací
sleva 50% - poslední 3 kusy

ratanová jídelní židle KRISS

ratanová jídelní židle KRISS Jídelní židle KRISS je praktická lehká a pohodlná jídelní židle.  Konstrukci jídelní židle tvoří borovicové dřevo. Sedací plochy jsou vytvořeny z velmi kvalitního ratanového proutí šedé barvy.
naše cena
999 Kč
více informací
sleva 44 % - AKCE

jídelní stůl MADRID - banánový list

jídelní stůl MADRID - banánový list Jídelní stůl MADRID má konstrukci z mahagonového dřeva. Veškeré plochy jsou tvořeny velmi kvalitním výpletem ze svazků banánového listu. Stůl má čtvercovou desku s uvedeným přírodním povrchem - svazky banánového listu.
naše cena
1 000 Kč
více informací
sleva 50% - poslední kusy

jídelní stůl SOFIA - mořská tráva

jídelní stůl SOFIA - mořská tráva Jídelní stůl SOFIA byla vyrobena přímo pro nás na základě našeho návrhu. Konstrukci tvoří mahagonové dřevo. 
naše cena
1 000 Kč
více informací
sleva 50% - poslední kusy

ratanová jídelní židle HARRY

ratanová jídelní židle HARRY Jídelní židle HARRY je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
1 100 Kč
více informací
sleva 42 % - AKCE

ratanová jídelní židle SIMONA

ratanová jídelní židle SIMONA Ratanová jídelní židle SIMONA - originální kus exotického nábytku v naší nabídce. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z borovice, plochy z šedého ratanu
naše cena
1 150 Kč
více informací
sleva 32% - poslední kusy

ratanová jídelní židle RAPHAEL

ratanová jídelní židle RAPHAEL Jídelní židle RAPHAEL je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva ve světlém odstínu. Kvalitní hustý povrch sedací i opěrné plochy je vytvořen ručně z výpletu ratanového proutí
naše cena
1 200 Kč
více informací
sleva 39 % - AKCE

ratanová jídelní židle BELAGIO

ratanová jídelní židle BELAGIO Jídelní židle BELAGIO je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
1 250 Kč
více informací
sleva 34 % - AKCE

ratanová jídelní židle BALI - tmavá

ratanová jídelní židle BALI - tmavá Ratanová jídelní židle BALI v tmavě hnědém provedení. Jedná se o pohodlnou ratanovou jídelní židli s bílým sedákem.
naše cena
1 350 Kč
více informací

jídelní židle LATVIA - borovice - banánový list

jídelní židle LATVIA - borovice - banánový list Jídelní židle LATVIA skladem. Jídelní židle vyrobená z exotického materiálu - robustní a stabilní. Pevná konstrukce je zhotovena z borovicového dřeva.
naše cena
1 400 Kč
více informací
sleva 35% - poslední kusy

jídelní židle CECILY - borovice - banánový list

jídelní židle CECILY - borovice - banánový list Jídelní židle CECILY v naší nabídce ratanového jídelního nábytku. Konstrukce jídelní židle z masivního dřeva borovice, plochy tvoří banánový list.
naše cena
1 400 Kč
více informací
sleva 28% - poslední kus

ratanová jídelní židle MEMPHIS

ratanová jídelní židle MEMPHIS Ratanová ídelní židle MEMPHIS - jedinečná exotická jídelní židle. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z borovicového dřeva.
naše cena
1 400 Kč
více informací
sleva 28% - AKCE

jídelní židle MONTE - borovice - banánový list

jídelní židle MONTE - borovice - banánový list Jídelní židle MONTE v naší nabídce jídelních židlí. Konstrukce židle je vyrobena z borovice. Sedací a opěrné plochy tvoří výplet ze svazků banánového listu
naše cena
1 400 Kč
více informací
sleva 28% - AKCE