E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanové koše a ratanové prádelní koše, koše z exotických materiálů


ratanové koše a ratanové prádelní koše, koše z exotických materiálů

ratanový prádelní koš hranatý světlý

ratanový prádelní koš hranatý světlý Ratanový prádelní koš ve velmi kvalitním zpracování. Konstrukce ratanového prádelního koše je vyrobena z masivu - borovice. Všechny plochy jsou vytvořeny výpletem z ratanového proutí v odstínu světlý med.
naše cena
1 450 Kč
více informací

koš s víkem - mořská tráva - sada 3 kusů

koš s víkem - mořská tráva - sada 3 kusů Praktické koše z exotického materiálu - mořské trávy. Neváhejte skoupí celé sady 3 exotických košů za výhodnější cenu.  Konstrukce košů...
naše cena
1 450 Kč
více informací

truhlička - vodní hyacint - sada 4 kusů

truhlička - vodní hyacint - sada 4 kusů Exotické truhličky v přírodním odstínu. Povrch je tvořen z listů vodního hyacintu, konstrukce je kovová.  Nabízíme vám sadu 4 truhliček jako celek...
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanový prádelní koš - světlý

ratanový prádelní koš - světlý Ratanový prádelní koš je praktickým kusem nábytku do vaší koupelny. Prádelní koš má kruhový profil, do vrchu se rozšiřující. Jde o praktický a současně nádherný kus nábytku.
cena od
1 650 Kč
více informací
novinka

ratanový prádelní koš oblý tmavý

ratanový prádelní koš oblý tmavý Ratanový prádelní koš ve velmi kvalitním zpracování a velkým prostorem k uložení vašeho prádla. Konstrukce ratanového prádelního koše je vyrobena z masivu - borovice.
naše cena
1 650 Kč
více informací

ratanový prádelní koš

ratanový prádelní koš Ratanový prádelní koš ve velmi kvalitním zpracování. Konstrukce ratanového prádelního koše je vyrobena z masivu - borovice. Všechny plochy jsou vytvořeny výpletem z ratanového proutí v šedém oodstínu ratanu zvaném cubu grey.
naše cena
1 700 Kč
více informací

prádelní koš JEREMY - banánový list - velký

prádelní koš JEREMY - banánový list - velký Prádelní koš z exotického materiálu v naší nabídce. Konstrukce prádelního koše je vyrobena z mahagonového dřeva. Povrch je vyroben z...
naše cena
1 900 Kč
více informací

prádelní koš - vodní hyacint

prádelní koš - vodní hyacint Prádelní koš ze svazků vodního hyacintu ve velmi kvalitním zpracování. Konstrukce prádelního koše je vyrobena z masivu.
cena od
1 900 Kč
více informací
novinka

prádelní koš - banánový list

prádelní koš - banánový list Prádelní koš ze svazků banánového listu ve velmi kvalitním zpracování. Konstrukce prádelního koše je vyrobena z masivu. Všechny plochy jsou vytvořeny výpletem z banánového listu v přírodním odstínu.
naše cena
1 950 Kč
více informací
novinka

prádelní koš - vodni hyacint

prádelní koš - vodni hyacint Prádelní koš, jehož konstrukce je dřevěná a povrch tvoří výplet z banánového listu. Praktický prádelní koš s otvíracím víkem je uvnitř vyplněn bílou látkou. Jde o robustní praktický úložný prostor vyrobený z exotického materiálu.
cena od
2 500 Kč
více informací
novinka

ratanový prádelní koš - dvě přihrádky

ratanový prádelní koš - dvě přihrádky Ratanový prádelní koš je opatřen víkem, ve vnitřní části prádelního koše je bílá látka. Prádelní koš nabízí praktické 2 přihrádky pro možnost tříděníí 2 druhů prádla.
naše cena
2 900 Kč
více informací