E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanové stolky z mořské trávy, vodního hyacintu a banánového listu

Stolky z vodního hyacintu, banánového listu a vodní trávy jsou krásným, přesto funkčním doplněním jakéhokoliv interiéru. Stolky z těchto exotických materiálů nejsou zatím tak často k vidění v Evropských domácnostech, tím snadněji však vzbuzují pozornost hostí, svému majiteli však nabízí pohodlí a funkčnost srovnatelný s jakýmkoliv jiným stolkem z častěji používaného materiálu. Na našem e-shopu můžete vybírat stolky vypletené listy vodního hyacintu, banánového listu, nebo vodní trávy v mnoha tvarech a možnostech. S deskami z výpletu, skla i dřeva a s kostrami z ratanových prutů, kovu i dřevěných profilů.


ratanové stolky z mořské trávy, vodního hyacintu a banánového listu

stolek - vodní hyacint

stolek - vodní hyacint Stolek z exotického materiálu zavného vodní hyacint. Konstrukce stolku je kovová, celý povrch je tvořen výpletem z listů vodního hyacintu. Stolek můžete využít jako podstavec pro některý z našich vyjímečných květináčů z vodního hyacintu, či jako klasi
naše cena
500 Kč
více informací

stolek DION - banánový list

stolek DION - banánový list Stolek DION - banánový list. Konstrukce stolku je z mahagonového dřeva. Výplet z banánového listu tvoří kruhové ornamenty na povrchu stolku.
cena od
900 Kč
více informací

obývací stolek PRAHA - mahagon + banánový list

obývací stolek PRAHA - mahagon + banánový list Obývací stolek PRAHA v naší nabídce exotického nábytku. Konstrukce obývacího stolku je vyrobena z mahagonového dřeva v tmavě hnědém odstínu. Vrchní část obývacího stolku je kruhovitá, povrch je vytvořen výpletem ze svazků banánového listu.
naše cena
1 400 Kč
více informací

stolek CORUNA - vodní hyacint - mořská tráva

stolek CORUNA - vodní hyacint - mořská tráva Obývací stolek CORUNA samostatně v naší nabídce. Jedná se o nádherný stolek vyrobený z exotických materiálů - ratanu , vodního hyacintu a mořské trávy.
naše cena
1 500 Kč
více informací

obývací stolek CORUNA - banánový list

obývací stolek CORUNA - banánový list Obývací stolek CORUNA samostatně v naší nabídce. Nádherný stolek z exotických materiálů - ratanu a vodního hyacintu. Konstrukce z ratanu.
naše cena
1 500 Kč
více informací
sleva 34 %

obývací stolek CHARLESTON - banánový list

obývací stolek CHARLESTON - banánový list Obývací stolek CHARLESTON - konstrukce je tvořena z ratanu a mahagonového dřeva. Plochy zdobí ruční výplet z banánového listu. Nádherný kousek exotického nábytku vyrobený z přírodních materiálů.
naše cena
1 500 Kč
více informací

obývací stolek GALLA - banánový list

obývací stolek GALLA - banánový list Obývací stolek GALLA, s konstrukcí z mahagonu a vyplétáním ze svazků banánového listu. Jedná se o samostatnou část sedací soupravy GALLA.
naše cena
1 850 Kč
více informací

ratanový obývací stolek DIANA - banánový list

ratanový obývací stolek DIANA - banánový list Obývací stolek DIANA samostatně skladem v naší nabídce exotického nábytku. Konstrukce stolku je vyrobena z ratanu, povrch je tvořen nádherným přírodním výpletem z banánového listu. Neváhejte s nákupem exotického obývacího stolku.
naše cena
1 900 Kč
více informací

obývací stolek CANDELA

obývací stolek CANDELA Exotický obývací stolek CANDELA je kus nábytku jedinečného designu. Konstrukce obývacího stolku je vyrobena z ratanu, plochy jsou tvořené výpletem...
naše cena
2 000 Kč
více informací
sleva 25% - AKCE

obývací stolek LUCY -banánový list

obývací stolek LUCY -banánový list Obývací stolek LUCY samostatně v naší nabídce. Konstrukce obývacího stolku je vyrobena z ratanu, nohy ze stabilního mahagonového dřeva. Povrch celého stolku je ruční práce - výplet svazků banánového listu ve velmi kvalitním provedení.
naše cena
2 300 Kč
více informací