E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanové stolky

Ratanové stolky patří neodmyslitelně k vybavení domácnosti zařízené i jiným ratanovým nábytkem. Nicméně i jako samostatný kus nábytku je ratanový stolek příjemnou a zároveň funkční dekorací jakéhokoliv interiéru. Ratanové stolky jsou vyráběny většinou s kostrou z ratanových prutů, nebo dřevěnou kostrou a jsou často vyplétány ratanovým proutím, nebo ratanovou kůrou. Jako deska stolku je často použito sklo, dřevěná deska, nebo ratanový výplet ?záleží na vkusu zákazníka. V našem e-shopu je možno si vybrat z bohaté nabídky barev i tvarů ratanových stolků.


ratanové stolky

ratanový stolek hranatý - tmavý

ratanový stolek hranatý - tmavý Ratanový stolek hranatý v nabídce ratanu. Stabilní ratanovou konstrukci doplňuje povrch stolku z výpletu takzvané ratanové kůže.
cena od
550 Kč
více informací

ratanový stolek hranatý - světlý

ratanový stolek hranatý - světlý Ratanový stolek hranatý. Stabilní konstrukce z ratanu má vrchní plochu tvořenou výpletem z "ratanové kůže". Ratanový stolek můžete využít jako doplněk, solitér do vaší předsíně či jiného prostoru.
cena od
550 Kč
více informací

ratanový odkládací stolek - tmavý

ratanový odkládací stolek - tmavý Ratanový obývací stolek v přírodním tmavě hnědém odstínu zvaným tmavý med. Ratanový obývací stolek je v naší nabídce bez skleněné desky.
naše cena
600 Kč
více informací
novinka

ratanový obývací stolek BAHAMA - tmavý

ratanový obývací stolek BAHAMA - tmavý Ratanový stolek BAHAMA samostatně v nabídce ratanového nábytku. Odstín ratanového stolku je tmavě hnědý - takzvaný tmavý med. Stolek má úložný prostor.
naše cena
950 Kč
více informací

ratanový obývací stolek - světlý

ratanový obývací stolek - světlý Ratanový obývací stolek za příznivou cenu. Konstrukce je vyrobena z ratanu, vrchní deska a úložný prostor jsou z ratanového proutí.
naše cena
1 250 Kč
více informací

ratanový obývací stolek - tmavý

ratanový obývací stolek - tmavý Ratanový obývací stolek, jehož ratanové konstrukce. Vrchní deska a úložný prostor tvoří výplet z ratanového proutí. Odstín ratanu je tmavý med.
naše cena
1 250 Kč
více informací

ratanový obývací stolek PRAHA - světlý

ratanový obývací stolek PRAHA - světlý Ratanový obývací stolek PRAHA ve světlém provedení. Velmi praktický a levný kus ratanového nábytku. Konstrukce ratanového obývacího stolku je vyrobena z mahagonového dřeva
naše cena
1 400 Kč
více informací

ratanový obývací stolek CHARLESTON - tmavý

ratanový obývací stolek CHARLESTON - tmavý Obývací stolek CHARLESTON - konstrukce a deska je tvořena z ratanu a mahagonového dřeva. Plochy zdobí ruční výplet z ratanového proutí.
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanový stolek ESTRANGELO

ratanový stolek ESTRANGELO Ratanový stolek ESTRANGELO v nabídce ratanového nábytku. Konstrukce je z mahagonového dřeva. Povrch po celém obvodu je z ratanového proutí.
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanový stolek JANEIRO - světlý

ratanový stolek JANEIRO - světlý Ratanový stolek JANEIRO v odstínu světlý med. Kruhová vrchní deska ratanového stolku je tvořena kvalitní výpletem z ratanového proutí.
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanový stolek JANEIRO - tmavý

ratanový stolek JANEIRO - tmavý Ratanový obývací stolek JANEIRO. Kruhová deska ratanového stolku je tvořen výpletem z ratanového proutí. Součástí ratanového obývacího stolku je úložný prostor.
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanový obývací stolek UNIVERSAL - tmavý

ratanový obývací stolek UNIVERSAL - tmavý Ratanový obývací stolek UNIVERSAL v tmavě hnědém odstínu zvaném tmavý med. Ratanový obývací stolek můžete kombinovat s ratanovými křesly z naší nabídky ratanového nábytku.
naše cena
1 950 Kč
více informací

ratanový obývací stolek UNIVERSAL - světlý

ratanový obývací stolek UNIVERSAL - světlý Ratanový obývací stolek UNIVERSAL ve světlém přírodním odstínu - světlý med. Ratanový obývací stolek můžete kombinovat s ratanovými křesly z naší nabídky ratanového nábytku.
naše cena
1 950 Kč
více informací