E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanové stolky

Ratanové stolky patří neodmyslitelně k vybavení domácnosti zařízené i jiným ratanovým nábytkem. Nicméně i jako samostatný kus nábytku je ratanový stolek příjemnou a zároveň funkční dekorací jakéhokoliv interiéru. Ratanové stolky jsou vyráběny většinou s kostrou z ratanových prutů, nebo dřevěnou kostrou a jsou často vyplétány ratanovým proutím, nebo ratanovou kůrou. Jako deska stolku je často použito sklo, dřevěná deska, nebo ratanový výplet ?záleží na vkusu zákazníka. V našem e-shopu je možno si vybrat z bohaté nabídky barev i tvarů ratanových stolků.


ratanové stolky

ratanový stolek hranatý - tmavý

ratanový stolek hranatý - tmavý Ratanový stolek hranatý v nabídce ratanu. Stabilní ratanovou konstrukci doplňuje povrch stolku z výpletu takzvané ratanové kůže.
cena od
550 Kč
více informací

ratanový stolek hranatý - světlý

ratanový stolek hranatý - světlý Ratanový stolek hranatý. Stabilní konstrukce z ratanu má vrchní plochu tvořenou výpletem z "ratanové kůže". Ratanový stolek můžete využít jako doplněk, solitér do vaší předsíně či jiného prostoru.
cena od
550 Kč
více informací

ratanový obývací stolek DENNY - světlý

ratanový obývací stolek DENNY - světlý Ratanový obývací stolek jednoduchého provedení s úložným prostorem. Obývací stolek je pravidelných tvarů ve světlém provedení - v odstínu světlý med.
naše cena
850 Kč
více informací

ratanový obývací stolek DENNY - tmavý

ratanový obývací stolek DENNY - tmavý Ratanový obývací stolek jednoduchého provedení s úložným prostorem. Obývací stolek je pravidelných tvarů v tmavém provedení - v odstínu tmavý med.
naše cena
850 Kč
více informací

ratanový obývací stolek BAHAMA světlý

ratanový obývací stolek BAHAMA světlý Ratanový stolek BAHAMA samostatně v naší nabídce ratanového nábytku. Ratanový stolek jednoduchého provedení nabízí úložný prostor, vrchní část ratanového stolku je tvořena kruhovou skleněnou deskou. Odstín ratanového stolku je světlý - tzv. světlý med.
naše cena
950 Kč
více informací

ratanový obývací stolek BAHAMA - tmavý

ratanový obývací stolek BAHAMA - tmavý Ratanový stolek BAHAMA samostatně v nabídce ratanového nábytku. Odstín ratanového stolku je tmavě hnědý - takzvaný tmavý med. Stolek má úložný prostor.
naše cena
950 Kč
více informací

ratanový obývací stolek MAKITA - tmavý

ratanový obývací stolek MAKITA - tmavý Ratanový obývací stolek MAKITA samostatně v naší nabídce ratanového nábytku. Konstrukce je vyrobena z ratanu, vrchní deska je vyrobena z...
naše cena
1 100 Kč
více informací

ratanový obývací stolek - tmavý

ratanový obývací stolek - tmavý Ratanový obývací stolek, jehož ratanové konstrukce. Vrchní deska a úložný prostor tvoří výplet z ratanového proutí. Odstín ratanu je tmavý med.
naše cena
1 250 Kč
více informací

ratanový obývací stolek MONA - tmavý

ratanový obývací stolek MONA - tmavý Ratanový obývací stolek MONA je poměrně prostorný obývací stolek s velkým úložným prostorem v tmavě hnědém odstínu.. Konstrukce ratanového stolku...
naše cena
1 300 Kč
více informací

ratanový obývací stolek PRAHA světlý

ratanový obývací stolek PRAHA světlý Ratanový obývací stolek PRAHA ve světlém provedení. Velmi praktický a levný kus ratanového nábytku. Konstrukce ratanového obývacího stolku je vyrobena z mahagonového dřeva ve světlém odstínu.
naše cena
1 400 Kč
více informací

ratanový obývací stolek PRAHA tmavý

ratanový obývací stolek PRAHA tmavý Ratanový obývací stolek PRAHA v tmavém provedení. Velmi praktický a levný kus ratanového nábytku. Konstrukce ratanového obývacího stolku je vyrobena z mahagonového dřeva.
naše cena
1 400 Kč
více informací

ratanový obývací stolek CHARLESTON tmavý

ratanový obývací stolek CHARLESTON tmavý Obývací stolek CHARLESTON - konstrukce je tvořena z ratanu a mahagonového dřeva. Plochy zdobí ruční výplet z ratanového proutí v tmavě hnědém odstínu. Nádherný kousek exotického nábytku vyrobený z přírodních materiálů.
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanový stolek ESTRANGELO

ratanový stolek ESTRANGELO Ratanový stolek ESTRANGELO v nabídce ratanového nábytku. Konstrukce je z mahagonového dřeva. Povrch po celém obvodu je z ratanového proutí.
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanový stolek JANEIRO - světlý

ratanový stolek JANEIRO - světlý Ratanový stolek JANEIRO v odstínu světlý med. Kruhová vrchní deska ratanového stolku je tvořena kvalitní výpletem z ratanového proutí.
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanový stolek JANEIRO - tmavý

ratanový stolek JANEIRO - tmavý Ratanový obývací stolek JANEIRO. Kruhová deska ratanového stolku je tvořen výpletem z ratanového proutí. Součástí ratanového obývacího stolku je úložný prostor.
naše cena
1 500 Kč
více informací