E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

sedací soupravy z vodního hyacintu, mořské trávy a banánového listu

Sedací soupravy z mořské trávy, vodního hyacintu a banánového listí patří spolu se sedacími soupravami z ratanu k typu nábytku, který plně respektuje svůj čistě přírodní původ. Designově jsou tyto sedací soupravy rovnocenné všem ostatním výrobkům sloužícím k sezení, jejich pohodlnost, estetická hodnosta i trvanlivost však hravě předčí svoje často dražší konkurenty z řad sedacích souprav kožených, nebo textilních. Sedací soupravy z mořské trávy, vodního hyacintu a banánového listu mají prakticky stejnou vnitřní kostru, jako ratanové sedací soupravy, tedy nejčastěji ohýbané ratanové pruty, dřevo, nebo kovové trubky, ale na rozdíl o ratanových sedacích souprav, které jako výplet používají ratanové proutí, jsou tyto sedací soupravy vyplety provazy stočenými z mořské trávy, vodního hyacintu, nebo banánových listů. Tyto varianty tak dávají možnosti velice pestrých výpletových vzorů a barevných a tvarových variant. Společnost Ratan Klub je přímý dovozce sedacích souprav přímo od výrobce a specializuje se na dodávku menších sedacích souprav, vyrobených z mořské trávy, vodního hyacintu, či banánového listu, které má všechny na skladě a ve svém kamenném obchodě. Dodávka veškerých sedacích souprav je realizována do tří dnů od objednávky.


sedací soupravy z vodního hyacintu, mořské trávy a banánového listu

sedací souprava MADRID - banánový list

sedací souprava MADRID - banánový list Sedací souprava MADRID je originál. Konstrukci sedací soupravy tvoří mahagonové dřevo, Plochy jsou z kvalitního výpletu svazků banánového listu.
naše cena
5 100 Kč
více informací
AKCE - sleva 59 %

sedací souprava SOFIA - mořská tráva

sedací souprava SOFIA - mořská tráva Sedací souprava SOFIA. Konstrukci sedací soupravy tvoří mahagonové dřevo, Veškeré plochy jsou tvořeny kvalitním výpletem ze svazků mořské trávy.
naše cena
5 100 Kč
více informací
sleva 60% AKCE

sedací souprava GALLA - banánový list

sedací souprava GALLA - banánový list Sedací souprava GALLA - originální pohodlná sedací souprava, jejíž stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva. Veškeré povrchové části jsou tvořeny výpletem ze svazků banánového listu.
naše cena
5 900 Kč
více informací
novinka

ratanový set ORVILLE - banánový list

ratanový set ORVILLE - banánový list Ratanový set - křeslo s otomanem ORVILLE je nádherná a praktická kombinace sedacího nábytku. Konstrukce křesla i otomanu je vyrobena z kvalitního ratanu, veškeré plochy jsou tvořeny výpletem ze svazků banánového listu
naše cena
6 300 Kč
více informací

ratanová sedací souprava CANDELA - banánový list

ratanová sedací souprava CANDELA - banánový list Ratanová sedací souprava CANDELA.. Konstrukce sedací soupravy je z ratanu v tmavě hnědém odstínu. Plochy ze svazků banánového listu.
naše cena
6 950 Kč
více informací

ratanová sedací souprava CORUNA - banánový list

ratanová sedací souprava CORUNA - banánový list Ratanová sedací souprava CORUNA. Konstrukce z ratanu, plochy tvoří výplet ze svazků banánového listu.
naše cena
8 100 Kč
více informací

sedací souprava DIANA - ratan - bananový list

sedací souprava DIANA - ratan - bananový list Sedací souprava DIANA zcela originálních tvarů. Konstrukce sedací soupravy je vyrobena z ratanu, povrch sedací soupravy tvoří výplet z banánového listu.
naše cena
8 300 Kč
více informací

sedací souprava SAN JUAN - banánový list

sedací souprava SAN JUAN - banánový list Sedací souprava SAN JUAN. Konstrukce je z ratanu a mahagonu. Plochy tvoří výplet ze svazků banánového listu.
naše cena
16 900 Kč
více informací

sedací souprava SAN JUAN - mořská tráva

sedací souprava SAN JUAN -  mořská tráva Ratanová sedací souprava SAN JUAN je nádherný a robustní sedací souprava, jejíž stabilní konstrukce je vyrobena z ratanu. Povrch tvoří přírodní výplet ze svazků mořské trávy.
naše cena
18 000 Kč
více informací