E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

sedací soupravy z vodního hyacintu, mořské trávy a banánového listu

Sedací soupravy z mořské trávy, vodního hyacintu a banánového listí patří spolu se sedacími soupravami z ratanu k typu nábytku, který plně respektuje svůj čistě přírodní původ. Designově jsou tyto sedací soupravy rovnocenné všem ostatním výrobkům sloužícím k sezení, jejich pohodlnost, estetická hodnosta i trvanlivost však hravě předčí svoje často dražší konkurenty z řad sedacích souprav kožených, nebo textilních. Sedací soupravy z mořské trávy, vodního hyacintu a banánového listu mají prakticky stejnou vnitřní kostru, jako ratanové sedací soupravy, tedy nejčastěji ohýbané ratanové pruty, dřevo, nebo kovové trubky, ale na rozdíl o ratanových sedacích souprav, které jako výplet používají ratanové proutí, jsou tyto sedací soupravy vyplety provazy stočenými z mořské trávy, vodního hyacintu, nebo banánových listů. Tyto varianty tak dávají možnosti velice pestrých výpletových vzorů a barevných a tvarových variant. Společnost Ratan Klub je přímý dovozce sedacích souprav přímo od výrobce a specializuje se na dodávku menších sedacích souprav, vyrobených z mořské trávy, vodního hyacintu, či banánového listu, které má všechny na skladě a ve svém kamenném obchodě. Dodávka veškerých sedacích souprav je realizována do tří dnů od objednávky.


sedací soupravy z vodního hyacintu, mořské trávy a banánového listu

sedací souprava SCRABBLE - vodní hyacint

sedací souprava SCRABBLE - vodní hyacint Sedací souprava SCRABBLE je kombinací nádherného designu a funkčnosti. Konstrukci sedací soupravy tvoří mahagonové dřevo, povrch je z banánového listu.
naše cena
4 950 Kč
více informací

sedací souprava GALLA - banánový list

sedací souprava GALLA - banánový list Sedací souprava GALLA - originální pohodlná sedací souprava, jejíž stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva. Veškeré povrchové části jsou tvořeny výpletem ze svazků banánového listu.
naše cena
5 600 Kč
více informací

sedací souprava PRAHA - mahagon + banánový list

sedací souprava PRAHA - mahagon + banánový list Sedací souprava PRAHA,  jejíž konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tmavě hnědého odstínu. Sedací plochy křesel a vrchní část obývacího stolku je tvořena výpletem ze svazků banánového listu.
naše cena
5 900 Kč
více informací

sedací souprava CHARLESTON - banánový list

sedací souprava CHARLESTON - banánový list Sedací souprava v kombinaci dvou křesel a jednoho stolku. Konstrukce je vyrobena z ratanu a mahagonu. Po celém obvodu ploch je vyplétání ze svazků banánového listu.
naše cena
8 100 Kč
více informací

ratanová sedací souprava CORUNA - banánový list

ratanová sedací souprava CORUNA - banánový list Ratanová sedací souprava CORUNA. Konstrukce z ratanu, plochy tvoří výplet ze svazků banánového listu.
naše cena
8 100 Kč
více informací

ratanová sedací souprava DIANA - banánový list

ratanová sedací souprava DIANA - banánový list Sedací souprava DIANA je zkonstruována podle našeho návrhu a je zcela originálních tvarů. Konstrukce sedací soupravy je vyrobena z ratanu, povrch sedací soupravy tvoří výplet z banánového listu.
naše cena
8 400 Kč
více informací

sedací souprava SAN JUAN 2+1 - mořská tráva

sedací souprava SAN JUAN 2+1 - mořská tráva Sedací souprava ratanové konstrukce, s výpletem ze svazků mořské trávy. Dřevěné části soupravy jsou kombinovány s povrchem ze svazků mořské trávy (seagrass).
naše cena
11 900 Kč
více informací

sedací souprava SAN JUAN - banánový list

sedací souprava SAN JUAN - banánový list Sedací souprava SAN JUAN. Konstrukce je z ratanu a mahagonu. Plochy tvoří výplet ze svazků banánového listu.
naše cena
16 900 Kč
více informací