E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

sedací soupravy z ratanu a exotických materiálů

Sedací souprava je ve většině domácností základním vybavením bytu a znamená pocit domova a pohodlí. V našich zeměpisných šířkách je jako tradice považován typ sedacích souprav potažených kůží nebo tkaninou, nicméně už se i u nás v poměrně značné míře prosazují exotické sedací soupravy ? sedací soupravy s kostrou z bambusu a ratanových prutů a výpletem z ratanové kůry, ratanového proutí, banánového listu, vodního hyacintu a vodní trávy. Ratanové sedací soupravy i sedací soupravy z jiných exotických materiálů poskytují svému uživateli stejné pohodlí i estetickou hodnotu, jako sedací soupravy z ostatních materiálů. Další výhodou ratanové sedací soupravy je také nízká hmotnost a tedy i možnost jednoduchého přemístění jednotlivých kusů sedací soupravy. Barevných možností samotných koster a také výpletů, potahů, polstrování a sedáků i samotných druhů sedacích souprav z ratanu a ostatních exotických materiálů existuje prakticky neomezené množství; vybrali jsme pro Vás do našeho e-shopu ty nejoblíbenější.


sedací soupravy z ratanu a exotických materiálů

ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 - tmavá

ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 - tmavá Ratanová sedací souprava BAHAMA v kombinaci 4 ratanových křesel a ratanového stolku se skleněnou deskou a úložným prostorem. Výběr z mnoha variant polstrování.
cena od
5 250 Kč
více informací

ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 - světlá

ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 - světlá Ratanová sedací souprava BAHAMA v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku se skleněnou deskou a úložným prostorem.
cena od
5 250 Kč
více informací

ratanová sedací souprava FITSCHI - světlá

ratanová sedací souprava FITSCHI - světlá Ratanová sedací souprava FITSCHI v odstínu světlý med. Pohodlí zajišťují celoobvodové sedáky. Mnoho variant barvy sedáků.
cena od
5 450 Kč
více informací

ratanová sedací souprava FITSCHI - tmavá

ratanová sedací souprava FITSCHI - tmavá Ratanová sedací souprava FITSCHI s celoobvodovým polstrováním. v kombinaci ratanových křesel, pohovky a stolku. K výběru mnoho barevných variant sedáků.
cena od
5 450 Kč
více informací

ratanová sedací souprava JANEIRO 2+1 - tmavá

ratanová sedací souprava JANEIRO 2+1 - tmavá Ratanová sedací souprava JANEIRO v odstínu tmavý med. Sedací souprava dvou ratanových křesel a ratanového stolku s úložným prostorem.
cena od
5 500 Kč
více informací

ratanová sedací souprava JANEIRO 2+1 - světlá

ratanová sedací souprava JANEIRO 2+1 - světlá Ratanová sedací souprava JANEIRO v odstínu světlý med. Sedací souprava v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového stolku s úložným prostorem.
cena od
5 600 Kč
více informací

ratanová sedací souprava DENNY - tmavá

ratanová sedací souprava DENNY - tmavá Ratanová sedací souprava DENNY v odstínu tmavém. Robustní ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového obývacího stolku s úložným prostorem. Kvalitní výplet z ratanového proutí vyplňuje sedací i opěrnou část ratan
naše cena
5 700 Kč
více informací

ratanová sedací souprava DENNY - světlá

ratanová sedací souprava DENNY - světlá Ratanová sedací souprava DENNY v odstínu světlém. Robustní ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového obývacího stolku s úložným prostorem. Kvalitní výplet z ratanového proutí vyplňuje sedací i opěrnou část rata
naše cena
5 700 Kč
více informací

ratanová souprava BAHAMA 4+1 - světlá - XL polstr

ratanová souprava BAHAMA 4+1 - světlá - XL polstr Ratanová sedací souprava ve světlém odstínu ratanu. Vyjímečné jsou pohodlné celoplošné sedáky nabízené ve více variantách látek.
cena od
5 850 Kč
více informací

sedací souprava BAHAMA 4+1 - tmavá - XL polstr

sedací souprava BAHAMA 4+1 - tmavá - XL polstr Ratanová sedací souprava v tmavě hnědém odstínu. Velmi pohodlné sezení na polstrování po celém obvodu, Výběr z mnoha variant sedáků.
cena od
5 850 Kč
více informací

ratanová sedací souprava PRAHA - tmavá

ratanová sedací souprava PRAHA - tmavá Ratanová sedací souprava PRAHA v odstínu tmavý med. Konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva, sedací plochy tvoří kvalitní výplet z ratanového proutí.
naše cena
5 900 Kč
více informací

sedací souprava GALLA - banánový list

sedací souprava GALLA - banánový list Sedací souprava GALLA - originální pohodlná sedací souprava, jejíž stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva. Veškeré povrchové části jsou tvořeny výpletem ze svazků banánového listu.
naše cena
5 900 Kč
více informací
novinka

ratanový set ORVILLE - banánový list

ratanový set ORVILLE - banánový list Ratanový set - křeslo s otomanem ORVILLE je nádherná a praktická kombinace sedacího nábytku. Konstrukce křesla i otomanu je vyrobena z kvalitního ratanu, veškeré plochy jsou tvořeny výpletem ze svazků banánového listu
naše cena
6 300 Kč
více informací

ratanový set ORVILLE - cubu grey

ratanový set ORVILLE - cubu grey Ratanový set - křeslo s otomanem ORVILLE je nádherná a praktická kombinace sedacího nábytku. Konstrukce křesla i otomanu je vyrobena z kvalitního ratanu, veškeré plochy jsou tvořeny výpletem ze svazků ratanového proutí.
naše cena
6 300 Kč
více informací

ratanová sedací souprava CANDELA - banánový list

ratanová sedací souprava CANDELA - banánový list Ratanová sedací souprava CANDELA.. Konstrukce sedací soupravy je z ratanu v tmavě hnědém odstínu. Plochy ze svazků banánového listu.
naše cena
6 950 Kč
více informací