E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanové sedací soupravy

Ratanové sedací soupravy nabízí naprosto rovnocennou alternativu k sedacím soupravám z kůže, textilu či syntetických materiálů. Ratanové sedací soupravy jsou pohodlné a odolné a designově rozhodně nezaostávají za svými konkurenty, vyrobenými z jiných materiálů. Ratanové sedací soupravy můžete směle využít v interiéru a to nejen jako rohové, ale i ve volném prostoru; lze je ovšem, vzhledem k jejich odolnosti proti povětrnostním vlivům, najít i na terasách či v zimních zahradách. Základní konstrukce u ratanových sedacích souprav jsou nejčastěji vyrobeny z ratanových tyčí, dřeva nebo lehkých kovových profilů. Konstrukce je pak opletena ratanovým proutím, nebo ratanovou kůrou. Pro větší pohodlí jsou pak na ratanových sedacích soupravách použity sedáky a polstrování. Ratanové sedací soupravy jsou barevně nejčastěji laděny do světlého či tmavého medu, ale ratan lze i mořit do různých odstínů. Společnost Ratan Klub je přímý dovozce sedacích souprav přímo od výrobce a specializuje se specializuje na dodávku menších ratanových sedacích souprav, které má všechny na skladě a ve svém kamenném obchodě. Dodávka ratanových sedacích souprav je realizována do tří dnů od objednávky.


ratanové sedací soupravy

ratanová sedací souprava BAHAMA - tmavá

ratanová sedací souprava BAHAMA - tmavá Ratanová sedací souprava BAHAMA v odstínu tmavý med. Sedací souprava se skládá ze dvou ratanových křesel s pohodlnými sedáky a ratanového stolku.
cena od
2 890 Kč
více informací

ratanová sedací souprava BAHAMA tmavá - XL polstr

ratanová sedací souprava BAHAMA tmavá - XL polstr Ratanová sedací souprava BAHAMA v tmavém odstínu. Ratanová křesla doplňuje ratanový stolek se skleněnou deskou. Výběr z variant barevného provedení sedáků.
cena od
3 200 Kč
více informací

ratanová sedací souprava ROGER - světlá

ratanová sedací souprava ROGER - světlá Ratanová sedací souprava ROGER v kombinaci dvou jednoduchých ratanových křesel a jednoho ratanového stolku. Součástí ratanových křesel jsou bílé sedáky. Ratanový stolek na třech nohách nabízí úložný prostor, jeho součástí je i skleněná deska čtvercového
naše cena
3 350 Kč
více informací

ratanová sedací souprava KELLY - tmavá

ratanová sedací souprava KELLY - tmavá Ratanová sedací souprava KELLY - tmavě hnědý odstín ratanu.. Ratanová sedací souprava ratanových křesel a ratanového stolku s úložným prostorem.
naše cena
3 400 Kč
více informací

ratanová sedací souprava SANDRA - tmavá

ratanová sedací souprava SANDRA - tmavá Ratanová sedací souprava SANDRA v odstínu tmavý med. Ratanová křesla doplňuje ratanový stolek s úložným prostorem a skleněnou deskou.
naše cena
4 200 Kč
více informací

ratanová sedací souprava SANDRA - světlá

ratanová sedací souprava SANDRA  - světlá Ratanová sedací souprava SANDRA Pohodlná sedací souprava v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového stolku. K ratanovým křeslům náleží bílé sedáky.
naše cena
4 200 Kč
více informací

ratanová sedací souprava GRANADA - světlá

ratanová sedací souprava GRANADA - světlá Ratanová sedací souprava GRANADA ve světlém odstínu v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového obývacího stolku s úložným prostorem.
naše cena
4 200 Kč
více informací

ratanová sedací souprava GRANADA - tmavá

ratanová sedací souprava GRANADA - tmavá Ratanová sedací souprava GRANADA v odstínu tmavý med. Ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového obývacího stolku.. Kvalitní výplet z ratanového proutí vyplňuje sedací i opěrnou část ratanových křesel. Ratanový
naše cena
4 400 Kč
více informací

ratanová sedací souprava PORTORIKO - světlá

ratanová sedací souprava PORTORIKO - světlá Ratanová sedací souprava PORTORIKO. Kvalitní provedení sedací soupravy potvrzují sedací plochy tvořené hustým výpletem z ratanového proutí.
naše cena
4 900 Kč
více informací

ratanová sedací souprava PORTORIKO - tmavá

ratanová sedací souprava PORTORIKO - tmavá Ratanová sedací souprava dvou ratanových křesel a ratanového stolku s úložným prostorem a vyplétanou deskou kruhového tvaru. Sezení je pohodlné i bez sedáku.
naše cena
4 900 Kč
více informací

ratanová sedací souprava BAHAMA - tmavá

ratanová sedací souprava BAHAMA - tmavá Ratanová sedací souprava BAHAMA v odstínu světlý med. Dvě křesla, pohovka a ratanový stolek. Výběr z mnoha variant sedáků vyrobených v ČR.
cena od
4 950 Kč
více informací

ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 - tmavá

ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 - tmavá Ratanová sedací souprava BAHAMA v kombinaci 4 ratanových křesel a ratanového stolku se skleněnou deskou a úložným prostorem. Výběr z mnoha variant polstrování.
cena od
5 250 Kč
více informací

ratanová sedací souprava FITSCHI - světlá

ratanová sedací souprava FITSCHI - světlá Ratanová sedací souprava FITSCHI v odstínu světlý med. Pohodlí zajišťují celoobvodové sedáky. Mnoho variant barvy sedáků.
cena od
5 450 Kč
více informací

ratanová sedací souprava FITSCHI - tmavá

ratanová sedací souprava FITSCHI - tmavá Ratanová sedací souprava FITSCHI s celoobvodovým polstrováním. v kombinaci ratanových křesel, pohovky a stolku. K výběru mnoho barevných variant sedáků.
cena od
5 450 Kč
více informací

ratanová sedací souprava JANEIRO 2+1 - světlá

ratanová sedací souprava JANEIRO 2+1 - světlá Ratanová sedací souprava JANEIRO v odstínu světlý med. Sedací souprava v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového stolku s úložným prostorem.
cena od
5 600 Kč
více informací