E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

úložné prostory z ratanu a exotických materiálů


úložné prostory z ratanu a exotických materiálů

ratanová skříňka VIGO - světlá

ratanová skříňka VIGO - světlá atanová skříňka v kvalitním a praktickém provedení. Skříňka nabízí jeden úložný prostor krytý ratanovými dvířky a dvě praktické poličky.
naše cena
1 950 Kč
více informací

ratanová skříňka VIGO - tmavá

ratanová skříňka VIGO - tmavá Ratanová skříňka v kvalitním provedení ratanu. Skříňka nabízí jeden úložný prostor krytý ratanovými dvířky a dvě poličky.
naše cena
1 950 Kč
více informací

ratanový prádelník 5 zásuvek - světlý

ratanový prádelník 5  zásuvek - světlý Ratanový prádelník s významným členitým prostorem pro uložení oděvů či jiných předmětů denní potřeby. Velmi praktický úložný prvek z naši nabídky ratanového nábytku.
naše cena
1 950 Kč
více informací

ratanový prádelník 5 zásuvek - tmavý

ratanový prádelník 5 zásuvek - tmavý Ratanový prádelník s významným členitým prostorem pro uložení oděvů či jiných předmětů denní potřeby. Velmi praktický úložný prvek z naši nabídky ratanového nábytku.
naše cena
1 950 Kč
více informací

ratanová police 3 patra - světlá

ratanová police  3 patra - světlá Ratanová police ve světlém odstínu nabízí tři úložné prostory. Velmi praktická část ratanového nábytku jako úložný prostor do koupelny, předsíně či jiné části vašeho domova.
naše cena
2 100 Kč
více informací

ratanový regál malý - světlý

ratanový regál malý - světlý Ratanový regál se čtyřmi policemi máme pro vás skladem v naší nabídce ratanového nábytku. Ratanový regál nabízíme ve světlém odstínu zvaném světlý med.
naše cena
2 150 Kč
více informací

ratanový prádelník LAUNDRY - tmavý

ratanový prádelník LAUNDRY - tmavý Ratanový prádelník LAUNDRY - kombinace úložného prostoru se sezením. Konstrukce ratanového prádelníku je vyrobena z borovice. K sedátku náleží sedák v bílé barvě.
naše cena
2 200 Kč
více informací

ratanová police 4 patra - tmavá

ratanová police  4 patra - tmavá Ratanová police se čtyřmi patry úložných prostor. Konstrukce ratanové police je vyrobena z kvalitního ratanu o dostatečně velkém průměru, čímž je zajištěna stabilita celého úložného prostoru.
naše cena
2 300 Kč
více informací

ratanový prádelník MACAO - světlý

ratanový prádelník MACAO - světlý Ratanový prádelník MACAO poskytuje výrazný úložný prostor ve formě dvou zásuvek. V nabídce máme pro vás ratanový prádelník ve světlém odstínu.
naše cena
2 400 Kč
více informací

ratanový prádelník MARBLE - světlý

ratanový prádelník MARBLE - světlý Ratanový prádelník MARBLE nabízí čtyři úložné prostory formou velkých ratanových zásuvek. Ratanový prádelník nabízíme v odstínu světlý med.
naše cena
2 500 Kč
více informací

ratanový prádelník MARBLE - tmavý

ratanový prádelník MARBLE - tmavý Ratanový prádelník MARBLE nabízí čtyři úložné prostory formou velkých ratanových zásuvek. Ratanový prádelník nabízíme v odstínu tmavý med.
naše cena
2 500 Kč
více informací

ratanový prádelník 4+2 zásuvky - tmavý

ratanový prádelník 4+2 zásuvky - tmavý Ratanový prádelník tmavý zajistí uložení prádla do pěti pater. Čtyři patra ratanového prádelníku tvoří samostatné zásuvky, páté patro je rozděleno na 2 menší zásuvky.
naše cena
2 500 Kč
více informací

ratanový regál světlý - velký

ratanový regál světlý - velký Ratanový regál poskytne prostorné úložné prostory. Praktický úložný prostor z ratanu v odstínu světlý med..
naše cena
2 550 Kč
více informací

ratanový regál tmavý - velký

ratanový regál tmavý - velký Ratanový regál, který skýtá velké úložné prostory. Tento kus ratanového nábytku nabízíme v odstínu tmavý med. Čtyři úložné prostory jsou velmi praktické.
naše cena
2 550 Kč
více informací

ratanový prádelník 2+2 zásuvky světlý

ratanový prádelník 2+2 zásuvky světlý Ratanový prádelník ve světlém provedení nabízí skladovací prostor pro vaše ložní prádlo či oděvy ve třech patrech. Ve spodních dvou patrech je v každém patře objemná zásuvky, vrchní patro ratanového prádelníku je rozdělené na dvě zásuvky.
naše cena
2 700 Kč
více informací