E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanový nábytek - doprodej

Výprodej ratanového nábytku a ratanových doplňků je skvělou příležitostí k nákupu posledních kusů nábytku často jen za zlomek původní ceny. Ve výprodeji vám nabízíme ratanový nábytek i nábytek vyrobený z exotických materiálů v bezvadném stavu. Nabídka ratanového nábytku za snížené ceny je realizována vždy do vyprodání zásob. Slevy nábytku u posledních kusů na skladě v některých případech činí i více jak 50% z původní ceny. Vyplatí se objednat slevněný nábytek včas, doprodej je zpravidla uzavřen velmi brzy po zveřejnění nabídky.


ratanový nábytek - doprodej

ratanová jídelní židle SIMONA

ratanová jídelní židle SIMONA Jídelní židle SIMONA ve velmi kvalitním robustním provedení. Konstrukci jídelní židle tvoří borovicové dřevo. Sedací plochy jsou vytvořeny ze silného ratanového proutí.
naše cena
1 100 Kč
více informací
sleva 40% - AKCE

ratanové křeslo NEW DESIGN - světlé

ratanové křeslo NEW DESIGN - světlé Ratanové křeslo NEW DESIGN nabízí velmi pohodlné sezení v originálním designu světlého odstínu. Konstrukce je z hliníku, výplet je z umělého ratanu.
naše cena
1 200 Kč
více informací
sleva 73 % - doprodej

ratanové křeslo NEW DESIGN - tmavé

ratanové křeslo NEW DESIGN - tmavé Ratanové křeslo NEW DESIGN v originálním provedení tmavého odstínu. Konstrukce je hliníková, plochy tvoří výplet z umělého ratanu.
naše cena
1 200 Kč
více informací
sleva 73 % - doprodej

barová židle TONO

barová židle TONO Barová židle TONO je originálně vyrobená, sedák je součástí . Konstrukce barové židle je aluminiová, veškeré plochy jsou pokryty bílým výpletem z umělého ratanu. Nepodléhá korozi ani změně povrchu materiálu sedacích ploch. Neváhejte s využitím na vaší
naše cena
1 200 Kč
více informací
AKCE - sleva 52%

ratanová jídelní židle BELAGIO

ratanová jídelní židle BELAGIO Jídelní židle BELAGIO je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
1 250 Kč
více informací
sleva 34 % - AKCE

ratanová jídelní židle HARRY

ratanová jídelní židle HARRY Jídelní židle HARRY je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
1 250 Kč
více informací
sleva 34 % - AKCE

ratanová jídelní židle RAPHAEL

ratanová jídelní židle RAPHAEL Jídelní židle RAPHAEL je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva ve světlém odstínu. Kvalitní hustý povrch sedací i opěrné plochy je vytvořen ručně z výpletu ratanového proutí
naše cena
1 300 Kč
více informací
sleva 33 % - AKCE

obývací stolek CORUNA - banánový list

obývací stolek CORUNA - banánový list Obývací stolek CORUNA samostatně v naší nabídce. Nádherný stolek z exotických materiálů - ratanu a vodního hyacintu. Konstrukce z ratanu.
naše cena
1 500 Kč
více informací
sleva 34 %

ratanový paravan S8 - tmavý

ratanový paravan S8 - tmavý Ratanový paravan Sumatra je nabízen ve světlém odstínu. Jedná se o jednoduše provedený trojdílný ratanový paravan. Konstrukce paravanu je vyrobena z ratanového dřeva
naše cena
1 950 Kč
více informací
AKCE - sleva 17%

ratanový paravan S8 - světlý

ratanový paravan S8 - světlý Ratanový paravan S8 je nabízen ve světlém odstínu. Jedná se o jednoduše provedený trojdílný ratanový paravan. Konstrukce paravanu je vyrobena z ratanového dřeva.
naše cena
1 950 Kč
více informací
AKCE - sleva 17%

ratanové křeslo LAURA - tmavé

ratanové křeslo LAURA - tmavé Ratanové křeslo LAURA nabízí velmi pohodlné sezení v originálním designu soupravy tmavého odstínu. Konstrukce ratanového křesla je alumiová, výplet je vyroben z umělého ratanu.
naše cena
2 300 Kč
více informací
AKCE - sleva 34%

ratanové křeslo LAURA - světlé

ratanové křeslo LAURA - světlé Ratanové křeslo LAURA nabízí velmi pohodlné sezení v originálním designu soupravy v bílém provedení. Konstrukce ratanového křesla je hliníková.
naše cena
2 300 Kč
více informací
AKCE - sleva 34 %

sedací souprava WELA - umělý ratan

sedací souprava WELA - umělý ratan Ratanová souprava v originálním designu. Set máme pro vás ve složení dvou křesel a stolku. Ke křeslům vám dodáme sedáky, součástí stolku je skleněná deska.
naše cena
2 990 Kč
více informací
AKCE - sleva 38 %

ratanové dvoulůžko- hranaté čelo - světlé

ratanové dvoulůžko- hranaté čelo - světlé Ratanové dvoulůžko je originální ruční výrobek s výpletem z ratanového proutí. Konstrukce dvoulůžka je z borovicového dřeva .Součástí je rovné čelo.
naše cena
3 000 Kč
více informací
sleva 66 % - poslední kusy

ratanové dvoulůžko -obloukové čelo- světlé

ratanové dvoulůžko -obloukové čelo- světlé Ratanové dvoulůžko je originální ruční výrobek s výpletem z ratanového proutí. Konstrukce dvoulůžka je z borovicového dřeva .Součástí je rovné čelo.
naše cena
3 000 Kč
více informací
sleva 65 % - poslední kusy