E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanový nábytek - doprodej

Výprodej ratanového nábytku a ratanových doplňků je skvělou příležitostí k nákupu posledních kusů nábytku často jen za zlomek původní ceny. Ve výprodeji vám nabízíme ratanový nábytek i nábytek vyrobený z exotických materiálů v bezvadném stavu. Nabídka ratanového nábytku za snížené ceny je realizována vždy do vyprodání zásob. Slevy nábytku u posledních kusů na skladě v některých případech činí i více jak 50% z původní ceny. Vyplatí se objednat slevněný nábytek včas, doprodej je zpravidla uzavřen velmi brzy po zveřejnění nabídky.


ratanový nábytek - doprodej

ratanová jídelní židle BUENO

ratanová jídelní židle BUENO Jídelní židle BUENO je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
990 Kč
více informací
sleva 47 % - AKCE

ratanová jídelní židle SIMONA

ratanová jídelní židle SIMONA Jídelní židle SIMONA ve velmi kvalitním robustním provedení. Konstrukci jídelní židle tvoří borovicové dřevo. Sedací plochy jsou vytvořeny ze silného ratanového proutí.
naše cena
1 100 Kč
více informací
sleva 40% - AKCE

ratanová jídelní židle BELAGIO

ratanová jídelní židle BELAGIO Jídelní židle BELAGIO je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
1 250 Kč
více informací
sleva 34 % - AKCE

ratanová jídelní židle HARRY

ratanová jídelní židle HARRY Jídelní židle HARRY je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
1 250 Kč
více informací
sleva 34 % - AKCE

ratanová jídelní židle RAPHAEL

ratanová jídelní židle RAPHAEL Jídelní židle RAPHAEL je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva ve světlém odstínu. Kvalitní hustý povrch sedací i opěrné plochy je vytvořen ručně z výpletu ratanového proutí
naše cena
1 300 Kč
více informací
sleva 33 % - AKCE

ratanový otoman MADEIRA - bílý ratan

ratanový otoman  MADEIRA -  bílý ratan Ratanový otoman MADEIRA je kvalitní otoman vyrobený z ratanu a lakovaný do bílé barvy
naše cena
1 350 Kč
více informací
sleva 25% - AKCE

obývací stolek CORUNA - banánový list

obývací stolek CORUNA - banánový list Obývací stolek CORUNA samostatně v naší nabídce. Nádherný stolek z exotických materiálů - ratanu a vodního hyacintu. Konstrukce z ratanu.
naše cena
1 500 Kč
více informací
sleva 34 %

ratanový jídelní stůl pro 4 osoby - tmavý

ratanový jídelní stůl pro 4 osoby - tmavý Ratanový jídelní stůl pro 4 osoby. Odstín ratanového jídelního stolu je tmavý - mahagon. Jedná se o stabilní jídelní stůl z více vrstev ratanového dřeva.
naše cena
1 500 Kč
více informací
sleva 42 % - poslední kus

ratanové křeslo NEW DESIGN - světlé

ratanové křeslo NEW DESIGN - světlé Ratanové křeslo NEW DESIGN nabízí velmi pohodlné sezení v originálním designu světlého odstínu. Konstrukce je z hliníku, výplet je z umělého ratanu.
naše cena
1 900 Kč
více informací
AKCE - sleva 57 %

ratanové křeslo NEW DESIGN - tmavé

ratanové křeslo NEW DESIGN - tmavé Ratanové křeslo NEW DESIGN v originálním provedení tmavého odstínu. Konstrukce je hliníková, plochy tvoří výplet z umělého ratanu.
naše cena
1 900 Kč
více informací
AKCE - sleva 57 %

ratanový paravan S8 - tmavý

ratanový paravan S8 - tmavý Ratanový paravan Sumatra je nabízen ve světlém odstínu. Jedná se o jednoduše provedený trojdílný ratanový paravan. Konstrukce paravanu je vyrobena z ratanového dřeva
naše cena
1 950 Kč
více informací
AKCE - sleva 17%

ratanový paravan S8 - světlý

ratanový paravan S8 - světlý Ratanový paravan S8 je nabízen ve světlém odstínu. Jedná se o jednoduše provedený trojdílný ratanový paravan. Konstrukce paravanu je vyrobena z ratanového dřeva.
naše cena
1 950 Kč
více informací
AKCE - sleva 17%

ratanové jednolůžko - světlé

ratanové jednolůžko - světlé Ratanové jednolůžko je originální ruční výrobek. Konstrukce je z ratanu. Prodáváme bez roštu a bez matrace
naše cena
2 100 Kč
více informací
sleva 50 % - poslední kus

obývací stolek CANDELA

obývací stolek CANDELA Exotický obývací stolek CANDELA je kus nábytku jedinečného designu. Konstrukce obývacího stolku je vyrobena z ratanu, plochy jsou tvořené výpletem...
naše cena
2 600 Kč
více informací

relaxační křeslo DONA - černé

relaxační křeslo DONA - černé Relaxační křeslo DONA je luxusním doplňkem do interieru nebo venkovního prostředí. Stabilní kovovoá konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu.
naše cena
4 900 Kč
více informací
sleva 15 % - poslední kusy