E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanový nábytek - doprodej

Výprodej ratanového nábytku a ratanových doplňků je skvělou příležitostí k nákupu posledních kusů nábytku často jen za zlomek původní ceny. Ve výprodeji vám nabízíme ratanový nábytek i nábytek vyrobený z exotických materiálů v bezvadném stavu. Nabídka ratanového nábytku za snížené ceny je realizována vždy do vyprodání zásob. Slevy nábytku u posledních kusů na skladě v některých případech činí i více jak 50% z původní ceny. Vyplatí se objednat slevněný nábytek včas, doprodej je zpravidla uzavřen velmi brzy po zveřejnění nabídky.


ratanový nábytek - doprodej

sedací souprava MADRID - banánový list

sedací souprava MADRID - banánový list Sedací souprava MADRID je originál. Konstrukci sedací soupravy tvoří mahagonové dřevo, Plochy jsou z kvalitního výpletu svazků banánového listu.
naše cena
5 100 Kč
více informací
AKCE - sleva 59 %

sedací souprava SOFIA - mořská tráva

sedací souprava SOFIA - mořská tráva Sedací souprava SOFIA. Konstrukci sedací soupravy tvoří mahagonové dřevo, Veškeré plochy jsou tvořeny kvalitním výpletem ze svazků mořské trávy.
naše cena
5 100 Kč
více informací
sleva 60% AKCE

ratanová sedací souprava CARMEN - světlá

ratanová sedací souprava CARMEN - světlá Ratanová sedací souprava CARMEN je velmi praktická sedací souprava vhodná do interieru i na zahradu.. Souprava z umělého ratanu za sníženou cenu v nabídce.
naše cena
6 800 Kč
více informací
sleva 45% - doprodej

ratanové dvoulůžko- hranaté čelo - světlé

ratanové dvoulůžko- hranaté čelo - světlé Ratanové dvoulůžko je originální ruční výrobek s výpletem z ratanového proutí. Konstrukce dvoulůžka je z borovicového dřeva .Součástí je rovné čelo.
naše cena
6 900 Kč
více informací
sleva 23 % - poslední kusy

ratanové dvoulůžko -obloukové čelo- světlé

ratanové dvoulůžko -obloukové čelo- světlé Ratanové dvoulůžko je originální ruční výrobek s výpletem z ratanového proutí. Konstrukce dvoulůžka je z borovicového dřeva .Součástí je rovné čelo.
naše cena
6 900 Kč
více informací
sleva 23 % - poslední kusy