E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

sedací pytle - sedací vaky

Sedací vaky,někdy nazývané i jako sedací pytle jsou velmi oblíbeným doplňkem dětských i obývacích pokojů.V současné době je variabilita způsobu sezení, kterou zajišťují sedací vaky, velmi oblíbena. Sedací vaky jsou vyráběny v mnoha barevných provedeních i velikostech. U některých sedacích vaků jsou popruhy, které umožnují měnit tvar jednotlivých sedacích pytlů. S ohledem na vlastní zkušenosti i potpávku našich zákazníků jsme zařadili do nabídky sedací vaky, sedací pytle značky BEANBAG, které splňují požadavky na kvalitní design i provedení za přijatelnou konkourenceschopnoui cenu. Sedací vaky jsou skladem u našeho dodavatele, Vaši objednávku vyřídíme zpravidla do 2 dnů.


sedací pytle - sedací vaky

sedací pytel s popruhy - tmavě zelený

sedací pytel s popruhy - tmavě zelený Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy v tmavě zeleném odstínu. S využitím praktických popruhů si nastavíte polohu vhodnou pro vaši relaxaci.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - tmavě šedý

sedací pytel s popruhy - tmavě šedý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy v šedém odstínu. Změnou délky popruhů si připravíte tvar sedacího pytle. Sedací vak je vyroben z nylonu.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - šedý

sedací pytel s popruhy - šedý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy světle šedý.. Změnou délky popruhů si připravíte tvar sedacího pytle. Sedací vak je vyroben z nylonu.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - JEANS

sedací pytel s popruhy - JEANS Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy v tmavě modrém odstínu JEANS. Popruhy si prodloužíte či zkrátíte a tím si sedací pytel vytvarujete.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - červený

sedací pytel s popruhy - červený Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy barvy červené. Díky popruhům si nastavíte tvar sedacího pytle a klidně si lehněte či sedněte.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - fialový

sedací pytel s popruhy - fialový Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy ve fialovém odstínu. Změnou délky popruhů si připravíte tvar sedacího pytle.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak hnědo - žlutý

sedací vak hnědo - žlutý Sedací vak značky BEANBAG ve dvojici barev. Sedací pytel je rozdělen na dvě poloviny ve dvou různých barvách - hnědé a žluté.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak zeleno - černý

sedací vak zeleno - černý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy ve dvoubarevném provedení. Popruhy využijete pro tvar, Lze si vybrat barvu, která bude vrchní viditelná.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak šedo - modrý

sedací vak šedo - modrý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy v odstínech šedé a modré barvy. Můžete si zvolit z obou variant, která bude vrchní - více viditelná.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak růžovo - modrý

sedací vak růžovo - modrý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy ve dvou odstínech - růžové a modré barvy JEANS. Zvolte si jednu z barevných variant, která barva bude vrchní.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak červeno - černý

sedací vak červeno - černý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy ve dvou odstínech - červené a černé barvy. Zvolte si jednu z variant, která barva bude vrchní více viditelná.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak bílo - černý

sedací vak bílo - černý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy ve dvou odstínech - bílé a černé barvy. Zvolte si jednu z variant, která barva bude vrchní - více viditelná.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak červeno - šedý

sedací vak červeno - šedý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy ve dvou odstínech - červené a šedé barvy. Zvolte si jednu z variant, která barva bude vrchní - více viditelná.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - sonar

sedací pytel s popruhy - sonar Designový Sedací vak značky BEANBAG v modrém odstínu s odnímatelnými popruhy. Popruhy využijete pro vytvoření mnoha možností tvarů sedacího pytle, můžete měnit polohu.
naše cena
2 499 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - grafic

sedací pytel s popruhy - grafic Designový Sedací vak značky BEANBAG v modrém odstínu s odnímatelnými popruhy. Povrch je tvořen barevnými obrazci. Popruhy využijete pro změnu tvaru vaku.
naše cena
2 499 Kč
více informací