E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

sedací vaky - sedací pytle COMFORT

Sedací vaky COMFORT jsou jednobarevné sedací pytle, které jsou opatřeny odnímatelnými a aoučasně nastavitelnými popruhy. Popruhy umožňují měnit tvar sedacího pytle přesně dle vašeho přání na komfort relaxace. Povrch sedacích vaků je ušit z nylonové látky, vnitřek tvoří polyuretanové kuličky, které lze doplňovat. Celý sedací vak je bezpečně uzavřen pomocí dvou zipů a jednoho suchého zipu. 


sedací vaky - sedací pytle COMFORT

sedací pytel s popruhy - černý

sedací pytel s popruhy - černý Sedací pytel značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy. Pomocí popruhů vytvoříte mnoho tvarů sedacího pytle, můžete měnit polohu - způsob vaší relaxace.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - modrý

sedací pytel s popruhy - modrý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy - modrý. Popruhy využijete pro vytvoření mnoha tvarů sedacího pytle, Měňte si tvar pro váš odpočinek.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - tmavě modrý

sedací pytel s popruhy - tmavě modrý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy v tmavě modrém odstínu. Popruhy využijete pro vytvoření mnoha tvarů sedacího pytle pro relaxaci.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - tmavě zelený

sedací pytel s popruhy - tmavě zelený Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy v tmavě zeleném odstínu. S využitím praktických popruhů si nastavíte polohu vhodnou pro vaši relaxaci.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - tmavě šedý

sedací pytel s popruhy - tmavě šedý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy v šedém odstínu. Změnou délky popruhů si připravíte tvar sedacího pytle. Sedací vak je vyroben z nylonu.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - šedý

sedací pytel s popruhy - šedý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy světle šedý.. Změnou délky popruhů si připravíte tvar sedacího pytle. Sedací vak je vyroben z nylonu.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - JEANS

sedací pytel s popruhy - JEANS Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy v tmavě modrém odstínu JEANS. Popruhy si prodloužíte či zkrátíte a tím si sedací pytel vytvarujete.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - červený

sedací pytel s popruhy - červený Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy barvy červené. Díky popruhům si nastavíte tvar sedacího pytle a klidně si lehněte či sedněte.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - fialový

sedací pytel s popruhy - fialový Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy ve fialovém odstínu. Změnou délky popruhů si připravíte tvar sedacího pytle.
naše cena
1 989 Kč
více informací