E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

závěsná relaxační křesla - umělý ratan

ZÁVĚSNÁ RELAXAČNÍ KŘESLA 

V této sekci  nábytku z umělého ratanu vám nabízíme moderní valmi pohodlná závěsná křesla. Konstrukce stojáku závěsného křesla je ocelová, konstrukce sedycí části je vyrobena z aluminia. Výplet je tvořen praktickým výpletem z umělého ratnu. Součástí ceny každého relaxačního závěsného křesla je pohodlný sedák i polštářky.  Použitý materiál k závěsným křeslům  zajišťuje prakticky bezúdržbové používání i ve venkovním prostředí.  Relaxační závěsná křesla si můžete vybrat z více barevných variant. Sedací nábytek z umělého ratanu vám vyexpedujeme z našeho skladu ihned po potvrzení objednávky, objednaný produkt  obdržíte zpravidla do 3 dnů.


závěsná relaxační křesla - umělý ratan

závěsné relaxační křeslo NELA - černé

závěsné relaxační křeslo NELA - černé Závěsné houpací křeslo NELA za bezkonkurenční cenu v naší nabídce. Závěsné křeslo má stabilní aluminiovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu.
naše cena
4 850 Kč
více informací

závěsné relaxační křeslo TARA- červený sedák

závěsné relaxační křeslo TARA- červený sedák Závěsné křeslo TARA za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Součástí polštáře.
naše cena
6 500 Kč
více informací

závěsné relaxační křeslo TARA- zelený sedák

závěsné relaxační křeslo TARA- zelený sedák Závěsné křeslo TARA za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci a výplet z umělého ratanu. Součástí polštáře.
naše cena
6 500 Kč
více informací

závěsné relaxační křeslo MONA - červený sedák

závěsné relaxační křeslo MONA - červený sedák Závěsné křeslo MONA - pohodlné sezení. Aluminiová konstrukce, sedací prostor z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu.
naše cena
6 800 Kč
více informací

závěsné relaxační křeslo WHITE - bílé

závěsné relaxační křeslo WHITE - bílé Závěsné houpací křeslo WHITE do interieru nebo venkovního prostředí. Kovová konstrukce, plochy z umělého ratanu. Povrch bílý.
naše cena
6 800 Kč
více informací
novinka

závěsné relaxační křeslo SEWA

závěsné relaxační křeslo SEWA Závěsné relaxační křeslo SEWAY je robustím sedacím doplňkem do Vašeho interieru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu.
naše cena
6 800 Kč
více informací
novinka

závěsné relaxační křeslo MONA - zelený sedák

závěsné relaxační křeslo MONA - zelený sedák Závěsné křeslo MONA - pohodlné sezení. Aluminiová konstrukce, sedací prostor z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu.
naše cena
6 800 Kč
více informací