E-shop na Slovensku

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
(Po - Pá 9 - 17 hod.)

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

Informace o RATAN KLUBU

Ratanový nábytek a nábytek z exotických materiálů  je na základě našich požadavků,  částo i podle našeho návrhu designu vyráběn v v západní části ostrova Jáva v Indonésii.  Ratanový nábytek sami dovážíme a následně ratanové sedací soupravy, ratanové doplňky a ostatní exotický nábytek prodáváme konečnému zákazníkovi především prostřednictvím e-shopu. Část sortimentu  dodáváme do maloobchodních prodejen nábytku.
Prodejem nábytku a doplňku prostřednictvím e-shopu dosahujeme ceny na úrovni velkoobchodních cen. Z celého procesu dovozu, velkoobchodu a maloobchodu jsou vynecháni prostředníci, což vám garantuje velmi výraznou úsporu při vašem nákupu exotického nábytku prostřednictvím e-shopu.

ratanová sedací souprava CHARLESTON - tmaváPo nákupu nábytku prostřednictvím online objednávky je objednaný nábytek doručen zákazníkovi zpravidla do 3 dnů po potvrzení objednávky. Firma RATAN KLUB s.r.o. garantuje doručení objednaného zboží nejpozději do 3 pracovních dnů.  Veškerý nabízený nábytek je k dispozici v našich poměrně objemných skladovacích prostorách. Na ratanový nábytek a ostatní nabízené produkty v našem e-shopu poskytujeme záruku dle platných zákonů ČR. Zákazníci mají možnost si prhlédnout a nakoupit celý sortiment nábytku v naší vzorkové prodejně ve Žďáře nad Sázavou, na ulici Veselská 42.

sedací souprava PRAHA - mahagon + banánový list

Slovenští zákazníci si mohou objednat veškerý nábytek a doplňky na našem e-shopu www.ratan.sk.  Zde si mohou objednat veškerý sortiment nábytku a doplňků za výhodných podmínek v měně EUR.

Mimo tradiční výrobky z ratanu dovážíme velkou škálu nábytku a doplňků o nábyte (sedací soupravy, komody, doplňky...)  vyrobený z exotických materiálů jako například vodní hyacint, mořská tráva a banánový list. Materiálem pro výrobu konstrukcí sedacích souprav je zpravidla vzácné mahagonové dřevo.