Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

jídelní židle z ratanu, mořské trávy, vodního hyacintu a banánového listu

Ratanové jídelní židle, jídelní židle z vodního hyacintu, jídelní židle z banánového listu a jídelní židle z mořské trávy jsou určitě samozřejmým doplňkem k ratanovým jídelním stolům, ale stejně tak je lze použít k jídelním stolům z jakéhokoliv jiného materiálu. Ratanové jídelní židle, jídelní židle z vodního hyacintu, jídelní židle z banánového listu i jídelní židle z mořské trávy jsou většinou tvořeny dřevěnou kostrou. Kostra jídelních židlí je vyrobena z borového, případně mahagonového dřeva. Do kostry je pak vplétáno ratanové proutí, provazy z vodního hyacintu, banánového listu a mořské trávy. Takto vyrobená židle z čistě přírodních materiálů vás překvapí nejen svým krásným vzezřením, ale také svojí pohodlností a výdrží.


jídelní židle z ratanu, mořské trávy, vodního hyacintu a banánového listu

jídelní židle FILIP

jídelní židle FILIP Nádherná pohodlná jídelní židle FILIP v naší nabídce. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z teakového dřeva. Sedací plochu tvoří umělá kůže, zadní část opěradla tvoří výplet z tmavého a světlého ratanového proutí.
naše cena
1 100 Kč
více informací
novinka

jídelní židle LATVIA - banánový list

jídelní židle LATVIA - banánový list Jídelní židle LATVIA skladem. Jídelní židle vyrobená z exotického materiálu - robustní a stabilní. Pevná konstrukce je zhotovena z borovicového dřeva.
naše cena
1 400 Kč
více informací
sleva 35% - poslední kusy

jídelní židle CECILY - banánový list - borovice

jídelní židle CECILY - banánový list - borovice Jídelní židle CECILY v naší nabídce ratanového jídelního nábytku. Konstrukce jídelní židle z masivního dřeva borovice, plochy tvoří banánový list.
naše cena
1 400 Kč
více informací
sleva 28% - poslední kus

jídelní židle MONTE - banánový list - borovice

jídelní židle MONTE - banánový list - borovice Jídelní židle MONTE v naší nabídce jídelních židlí. Konstrukce židle je vyrobena z borovice. Sedací a opěrné plochy tvoří výplet ze svazků banánového listu
naše cena
1 400 Kč
více informací
sleva 28% - AKCE

ratanová židle MOON - konstrukce borovice

ratanová židle MOON - konstrukce borovice Jídelní židle MOON - originální kus exotického nábytku v naší nabídce.  Konstrukce jídelní židle je vyrobena z borovice, opěrná i sedací plocha je tvořena výpletem ze svazků banánového listu do kruhových ornamentů.
naše cena
1 600 Kč
více informací
sleva 15% - AKCE

jídelní židle LENY- banánový list - mahagon

jídelní židle LENY- banánový list - mahagon Jídelní židle Lenka - konstrukce je tvořena z mahagonového dřeva lakovaného do tmavě hnědého odstínu. . Veškeré obvodové plochy jsou...
naše cena
1 600 Kč
více informací
sleva 15% - AKCE

jídelní židle LENKA - banánový list - borovice

jídelní židle LENKA - banánový list - borovice Jídelní židle Lenka - konstrukce je tvořena z borovicového dřeva, sedací plochy jsou ručně vypletené ze svazků banánového listu. Jídelní židle je robustní, materiál banánový list
naše cena
1 600 Kč
více informací
sleva 15% - AKCE

jídelní židle CAUCEDOS - borovice - banánový list

jídelní židle CAUCEDOS - borovice - banánový list Jídelní židle CAUCEDOS v naší nabídce exotických jídelních židlí. Velmi robustní, stabilní jídelní židle s pevnou konstrukcí zhotovenou z borovicového dřeva.
naše cena
1 600 Kč
více informací
sleva 17% - AKCE

jídelní židle CECILY - mahagon - banánový list

jídelní židle CECILY - mahagon - banánový list Jídelní židle, jejíž konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva. Nohy jsou lakovány do tmavé barvy. Výplet sedací i zadní části je z listu banánovníku, který tvoří kruhové ornamenty.
naše cena
1 600 Kč
více informací
sleva 17% - AKCE

jídelní židle SARDINIA - borovice - banánový list

jídelní židle SARDINIA - borovice - banánový list Jídelní židle SARDINIA - praktická jídelní židle světlé borovicové konstrukce. Sedací i opěrné plochy jsou tvořeny výpletem ze svazků banánového listu.
naše cena
1 650 Kč
více informací
sleva 15% - poslední kusy

jídelní židle SARDINIA - mahagon - banánový list

jídelní židle SARDINIA - mahagon - banánový list Jídelní židle SARDINIA - nádherná a praktická jídelní židle, jejíž konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva v tmavě hnědém odstínu.Sedací i opěrné plochy jsou tvořeny výpletem ze svazků banánového listu.
naše cena
1 650 Kč
více informací
sleva 15% - poslední kusy

jídelní židle SEATTLE - banánový list - borovice

jídelní židle SEATTLE - banánový list - borovice Jídelní židle SEATTLE - banánový list. Konstrukce židle je z borovice, plochy tvořeí výpletem z banánového listu.
naše cena
1 950 Kč
více informací

jídelní židle HAIFA - borovice - banánový list

jídelní židle HAIFA - borovice - banánový list Jídelní židle HAIFA v naší nabídce exotických jídelních židlí. Velmi robustní, stabilní jídelní židle s pevnou konstrukcí zhotovenou z borovicového dřeva.
naše cena
1 950 Kč
více informací

jídelní židle SEATTLE - banánový list - mahagon

jídelní židle SEATTLE - banánový list - mahagon Jídelní židle SEATTLE, jejíž stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva v tmavě hnědém odstínu. Sedací a opěrné plochy jídelní židle jsou ručně vytvořeny z výpletu svazků banánového listu zvaného ABACA.
naše cena
1 950 Kč
více informací

barová židle LENKA - borovice - banánový list

barová židle LENKA - borovice - banánový list Barová židle Lenka v naší nabídce exotického nábytku. Konstrukce barové židle je vyrobena z borovicového dřeva a ponechána v přírodním odstínu.
naše cena
2 200 Kč
více informací