E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanové jídelní soupravy

Ratanová jídelní souprava je praktickým přírodním nábytkem do vaší jídelny, či zimní zahrady. Pohodlí ratanových jídelních souprav zpravidla zajišťují sedáky, které jsou součástí vám dodané jídelní soupravy. Ratanové jídelní stoly jsou zpravidla vybaveny skleněnou deskou. Výhodou ratanových jídelních souprav je jejich snadná údržba, nízká hmotnost a poměrně dobrá stabilita. Jedná s zprqavidla o ruční práci, ratanový jídelní nábytek je pro nás vyráběn v malé továrničce na ostrově JÁVA v Indonésii. Ratanové jídelní soupravy nabízíme zpravidla ve dvou odstínech. V nabídce je světle hnědý odstín - takzvaný světlý med a tmavě hnědý odstín zvaný tmavý med. Všechny nabízené jídelní ratanové soupravy máme pro vás v našem skladu, vaši objednávku vyřídíme během několika dní, často expedujeme ratanový nábytek následující den po vašem potvrzení objednávky. 


ratanové jídelní soupravy

ratanová jídelní souprava BALI - tmavá

ratanová jídelní souprava BALI - tmavá Ratanová jídelní souprava BALI - ratanový nábytek do jídelny, či zimní zahrady. Jídelní set 4 ratanových židlí a ratanového jídelního stolu.
naše cena
6 900 Kč
více informací

ratanová jídelní souprava AKROPOLIS - tmavá

ratanová jídelní souprava AKROPOLIS - tmavá Varianta ratanové jídelní soupravy v tmavém odstínuSouprava se skládá z jídelního stolu se skleněnou deskou a čtyř židlí s bílým polstrem. 
naše cena
8 800 Kč
více informací