Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanové jídelní stoly

Ratanový jídelní stůl přispívá svým přírodním provedením k pocitu tepla a domácí pohody ve vaší jídelně. Ratanové jídelní stoly jsou vyrobeny z ratanových prutů, svázaných ratanovým proutím, nebo pruhy ratanové kůry. Desky ratanových jídelních stolů jsou vyrobeny buď ze dřeva, nebo ze skla, čímž odkrývají mnohdy velice zajímavou konstrukci ratanového stolu. Nohy ratanových jídelních stolů bývají mořeny do příjemných tmavých odstínů, ale lze zakoupit i ratanové jídelní stoly v přírodní světlejší barvě. Ratanové jídelní stoly můžete zakoupit v našem kamenném obchodě, nebo našem e-shopu samostatně , nebo jako součást ratanových jídelních souprav.


ratanové jídelní stoly

jídelní stůl SOFIA - mořská tráva

jídelní stůl SOFIA - mořská tráva Jídelní stůl SOFIA byla vyrobena přímo pro nás na základě našeho návrhu. Konstrukci tvoří mahagonové dřevo. 
naše cena
1 000 Kč
více informací
sleva 50% - poslední kusy

ratanový jídelní stůl UNI - tmavý

ratanový jídelní stůl UNI - tmavý Ratanový jídelní stůl v tmavě hnědém odstínu na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm.
naše cena
2 300 Kč
více informací

ratanový jídelní stůl UNI - světlý

ratanový jídelní stůl UNI - světlý Ratanový jídelní stůl ve světlém odstínu skladem v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 100 cm.
naše cena
2 300 Kč
více informací