Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

ratanové jídelní židle, ratanové barové židle

Ratanové židle jsou samozřejmým doplňkem každého ratanového, ale samozřejmě i jakéhokoliv jiného stolu. Ratanové židle přirozeně doplňují interiér zařízený ratanovým nábytkem a stejně tak jako ostatní ratanové kusy nábytku i ratanové židle soupeří se židlemi vyrobenými z jiných materiálů. Ratanové židle bývají nejčastěji v základku složeny z loupaných ratanových tyčí, které jsou následně oplétány ratanovým proutím, ratanovou kůrou, mořskou trávou, banánovým listem, nebo vodním hyacintem. Barevně ratanové židle zůstávají buď v přírodním základu, tedy medové barvě různých odstínů, nebo lze ratanové židle mořit odstínem jakékoliv barvy. Ratanové židle jídelní i barové mohou být opatřeny pro ještě větší pohodlí polstrováním, nebo pohodlným sedákem, který je možno zakoupit v celé řadě barev a vzorů. Společnost Ratan Klub je přímý dovozce ratanových židlí a židlí z banánového listu, vodního hyacintu a mořské trávy přímo od výrobce a má všechny druhy židlí na skladě a ve svém kamenném obchodě. Dodávka veškerých židlí je realizována do tří dnů od objednávky.


ratanové jídelní židle, ratanové barové židle

ratanová jídelní židle TOLEDO - tmavá

ratanová jídelní židle TOLEDO - tmavá Ratanová jídelní židle TOLEDO v tmavě hnědém proveden. Konstrukci z ratanu doplňuje velmi kvalitní výplet z ratanového proutí na sedací i opěrné části.
naše cena
500 Kč
více informací
sleva 61% - poslední kus

ratanová jídelní židle ROMA - tmavá

ratanová jídelní židle ROMA - tmavá Ratanová jídelní židle ROMA u v tmavě nědém odstínu. Ratanové jídelní židle vám dodáme včetně pohodlného bílého sedáku.
naše cena
600 Kč
více informací
sleva 66% - poslední kusy

ratanová jídelní židle HARLINGEN - tmavá

ratanová jídelní židle HARLINGEN - tmavá Ratanová jídelní židle HARLINGEN ve tmavém provedení . Na našem skladu máme k dispozici poslední  kusy ratanových jídelních židlí HARLINGEN v odstínu tmavý med. 
naše cena
600 Kč
více informací
sleva 50% - poslední 3 kusy

ratanová jídelní židle KRISS

ratanová jídelní židle KRISS Jídelní židle KRISS je praktická lehká a pohodlná jídelní židle.  Konstrukci jídelní židle tvoří borovicové dřevo. Sedací plochy jsou vytvořeny z velmi kvalitního ratanového proutí šedé barvy.
naše cena
999 Kč
více informací
sleva 44 % - AKCE

ratanová jídelní židle HARRY

ratanová jídelní židle HARRY Jídelní židle HARRY je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
1 100 Kč
více informací
sleva 42 % - AKCE

ratanová jídelní židle SIMONA

ratanová jídelní židle SIMONA Ratanová jídelní židle SIMONA - originální kus exotického nábytku v naší nabídce. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z borovice, plochy z šedého ratanu
naše cena
1 150 Kč
více informací
sleva 32% - poslední kusy

ratanová jídelní židle RAPHAEL

ratanová jídelní židle RAPHAEL Jídelní židle RAPHAEL je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva ve světlém odstínu. Kvalitní hustý povrch sedací i opěrné plochy je vytvořen ručně z výpletu ratanového proutí
naše cena
1 200 Kč
více informací
sleva 39 % - AKCE

ratanová jídelní židle BELAGIO

ratanová jídelní židle BELAGIO Jídelní židle BELAGIO je originální kvalitní jídelní židle z exotických materiálů. Pevná stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva tentokrát ve světlejším odstínu.
naše cena
1 250 Kč
více informací
sleva 34 % - AKCE

ratanová jídelní židle BALI - tmavá

ratanová jídelní židle BALI - tmavá Ratanová jídelní židle BALI v tmavě hnědém provedení. Jedná se o pohodlnou ratanovou jídelní židli s bílým sedákem.
naše cena
1 350 Kč
více informací

ratanová jídelní židle MEMPHIS

ratanová jídelní židle MEMPHIS Ratanová ídelní židle MEMPHIS - jedinečná exotická jídelní židle. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z borovicového dřeva.
naše cena
1 400 Kč
více informací
sleva 28% - AKCE

ratanová jídelní židle MEGA - cubu grey

ratanová jídelní židle MEGA - cubu grey Jídelní židle MEGA u nás skladem. Kvalitní konstrukce z borovice je doplněna ratanovým výpletem ze šedého ratanu - nazývaného cubu grey. Opěrná část -šedá bavlněná textilie vám přispěje k pohodlnému sezení. Neváhejte s objednávkou této praktické ratanové
naše cena
1 500 Kč
více informací
sleva 15% - AKCE

ratanová jídelní židle AKROPOLIS - tmavá

ratanová jídelní židle AKROPOLIS - tmavá Ratanová jídelní židle AKROPOLIS v tmavém provedení odstínu tmavý med.. Jídelní židle z přírodního materiálu ratanu nabízí pohodlné sezení.
naše cena
1 700 Kč
více informací

ratanová jídelní židle SARA - světlá

ratanová jídelní židle SARA - světlá Ratanová jídelní židle SARA v přírodním světlém provedení - v odstínu světlý med. Jídelní židle je praktická. Pohodlné sezení na židli obstará sedák bílé barvy.
naše cena
1 750 Kč
více informací
novinka

ratanová jídelní židle SARA - tmavá

ratanová jídelní židle SARA - tmavá Ratanová jídelní židle SARA v tmavě hnědém provedení - v odstínu tmavý med. Jídelní židle je praktická. Pohodlné sezení na ratanové židli obstará sedák bílé barvy.
naše cena
1 750 Kč
více informací
novinka

ratanová jídelní židle SARA - bílý ratan

ratanová jídelní židle SARA - bílý ratan Ratanová jídelní židle SARA v lakování do bílé moderní barvy. Jídelní židle je praktická součást vaší jídelny. Pohodlné sezení na ratanové židli obstará sedák bílé barvy, který je součástí této židle. 
naše cena
1 900 Kč
více informací
novinka