Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

jídelní židle a stoly z ratanu a exotických materiálů

Jídelní židle a stoly z přírodních materiálů - tedy dřevěné, ratanové, z mořské trávy, banánového listu nebo vodního hyacintu jsou samozřejmou součástí sortimentu našeho kamenného obchodu i e-shopu . Ratanové jídelní židle i ratanové jídelní stoly můžete zakoupit buď jako kompletní ratanové jídelní soupravy, nebo jako samostatné kusy nábytku. Stejně, jako veškerý ostatní ratanový nábytek jsou ratanovou jídelní židle a ratanové jídelní stoly vyrobeny z čistě přírodních materiálů a jsou vyrobeny ručně v tradičních indonéských manufakturách. Jejich pohodlnost a přírodní charakter jsou zárukou neustále se zvyšujícího zájmu i v evropských domácnostech.


jídelní židle a stoly z ratanu a exotických materiálů

ratanová jídelní židle HARLINGEN - světlá

ratanová jídelní židle HARLINGEN - světlá Ratanová jídelní židle HARLINGEN v naší nabídce. Ratanová jídelní židle v jednoduchém provedení v odstínu světlý med.
naše cena
1 600 Kč
více informací

ratanová jídelní židle HARLINGEN - tmavá

ratanová jídelní židle HARLINGEN - tmavá Ratanová jídelní židle HARLINGEN v naší nabídce. Ratanová jídelní židle v jednoduchém provedení v odstínu tmavý med.
naše cena
1 600 Kč
více informací

jídelní židle CECILY - mahagon - banánový list

jídelní židle CECILY - mahagon - banánový list Jídelní židle, jejíž konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva. Nohy jsou lakovány do tmavé barvy. Výplet sedací i zadní části je z listu banánovníku, který tvoří kruhové ornamenty.
naše cena
1 600 Kč
více informací
sleva 17% - AKCE

jídelní židle SARDINIA - borovice - banánový list

jídelní židle SARDINIA - borovice - banánový list Jídelní židle SARDINIA - praktická jídelní židle světlé borovicové konstrukce. Sedací i opěrné plochy jsou tvořeny výpletem ze svazků banánového listu.
naše cena
1 650 Kč
více informací
sleva 15% - poslední kusy

jídelní židle SARDINIA - mahagon - banánový list

jídelní židle SARDINIA - mahagon - banánový list Jídelní židle SARDINIA - nádherná a praktická jídelní židle, jejíž konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva v tmavě hnědém odstínu.Sedací i opěrné plochy jsou tvořeny výpletem ze svazků banánového listu.
naše cena
1 650 Kč
více informací
sleva 15% - poslední kusy

ratanová jídelní židle BALI - bílý ratan

ratanová jídelní židle BALI - bílý ratan Ratanová jídelní židle BALI v moderním provedení s bílým lakováním. Jedná se o jednoduchým způsobem vyřešenou pohodlnou ratanovou židli. Pohodlné sezení na židli zajistí sedák bílé barvy, který je součástí ratanové jídelní židle.
naše cena
1 650 Kč
více informací

ratanová jídelní židle SIMONA - cubu grey

ratanová jídelní židle SIMONA - cubu grey Ratanová jídelní židle SIMONA - originální kus exotického nábytku v naší nabídce. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z borovice, plochy z šedého ratanu
naše cena
1 700 Kč
více informací

ratanová jídelní židle SARA - světlá

ratanová jídelní židle SARA - světlá Ratanová jídelní židle SARA v přírodním světlém provedení - v odstínu světlý med. Jídelní židle je praktická. Pohodlné sezení na židli obstará sedák bílé barvy.
naše cena
1 750 Kč
více informací
novinka

ratanová jídelní židle SARA - tmavá

ratanová jídelní židle SARA - tmavá Ratanová jídelní židle SARA v tmavě hnědém provedení - v odstínu tmavý med. Jídelní židle je praktická. Pohodlné sezení na ratanové židli obstará sedák bílé barvy.
naše cena
1 750 Kč
více informací
novinka

jídelní stůl CLARE - banánový list

jídelní stůl CLARE - banánový list Jídelní souprava CLARE je originální souprava z exotického materiálu. Konstrukci jídelní soupravy tvoří ratan v kombinaci s masivem.
naše cena
1 900 Kč
více informací
sleva 34% - AKCE

ratanová jídelní židle SARA - bílý ratan

ratanová jídelní židle SARA - bílý ratan Ratanová jídelní židle SARA v lakování do bílé moderní barvy. Jídelní židle je praktická součást vaší jídelny. Pohodlné sezení na ratanové židli obstará sedák bílé barvy, který je součástí této židle. 
naše cena
1 900 Kč
více informací
novinka

jídelní židle SEATTLE - banánový list - borovice

jídelní židle SEATTLE - banánový list - borovice Jídelní židle SEATTLE - originální kus exotického nábytku v naší nabídce. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z borovice, opěrná i sedací plocha je tvořena výpletem z přírodního banánového listu v přírodním odstínu.
naše cena
1 950 Kč
více informací

jídelní židle SEATTLE - banánový list - borovice

jídelní židle SEATTLE - banánový list - borovice Jídelní židle SEATTLE - banánový list. Konstrukce židle je z borovice, plochy tvořeí výpletem z banánového listu.
naše cena
1 950 Kč
více informací

jídelní židle HAIFA - borovice - banánový list

jídelní židle HAIFA - borovice - banánový list Jídelní židle HAIFA v naší nabídce exotických jídelních židlí. Velmi robustní, stabilní jídelní židle s pevnou konstrukcí zhotovenou z borovicového dřeva.
naše cena
1 950 Kč
více informací

ratanová židle SEATTLE - cubu grey - borovice

ratanová židle SEATTLE - cubu grey - borovice Jídelní židle SEATTLE - originální kus exotického nábytku v naší nabídce. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z borovice, opěrná i sedací plocha je tvořena výpletem z přírodního ratanu zvaného cubu grey (šedý ratan).
naše cena
1 950 Kč
více informací