Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

jídelní židle a stoly z ratanu a exotických materiálů

Jídelní židle a stoly z přírodních materiálů - tedy dřevěné, ratanové, z mořské trávy, banánového listu nebo vodního hyacintu jsou samozřejmou součástí sortimentu našeho kamenného obchodu i e-shopu . Ratanové jídelní židle i ratanové jídelní stoly můžete zakoupit buď jako kompletní ratanové jídelní soupravy, nebo jako samostatné kusy nábytku. Stejně, jako veškerý ostatní ratanový nábytek jsou ratanovou jídelní židle a ratanové jídelní stoly vyrobeny z čistě přírodních materiálů a jsou vyrobeny ručně v tradičních indonéských manufakturách. Jejich pohodlnost a přírodní charakter jsou zárukou neustále se zvyšujícího zájmu i v evropských domácnostech.


jídelní židle a stoly z ratanu a exotických materiálů

ratanová židle SEATTLE - cubu grey - mahagon

ratanová židle SEATTLE - cubu grey - mahagon Jídelní židle SEATTLE - originální kus exotického nábytku v naší nabídce. Konstrukce jídelní židle je vyrobena z mahagonového dřeva v tmavě hnědém provedení. Opěrná i sedací plocha je tvořena výpletem z přírodního ratanu zvaného cubu grey.
naše cena
1 950 Kč
více informací

jídelní židle SEATTLE - banánový list - mahagon

jídelní židle SEATTLE - banánový list - mahagon Jídelní židle SEATTLE, jejíž stabilní konstrukce je vyrobena z mahagonového dřeva v tmavě hnědém odstínu. Sedací a opěrné plochy jídelní židle jsou ručně vytvořeny z výpletu svazků banánového listu zvaného ABACA.
naše cena
1 950 Kč
více informací

ratanová barová židle CLAUDIA

ratanová barová židle CLAUDIA Ratanová barová židle CLAUDIA je připravena pro vás na našem skladu.Konstrukce barové židle je vyrobena z mahagonového dřeva a lakována do hnědého koňakového odstínu.
naše cena
1 990 Kč
více informací
sleva 13% - AKCE

barová židle LENKA - mahagon - banánový list

barová židle LENKA - mahagon - banánový list Barová židle LENKA v naší nabídce exotického nábytku. Konstrukce barové židle je vyrobena z mahagonového dřeva a lakována je do tmavě hnědého odstínu.
naše cena
2 200 Kč
více informací

ratanové křeslo ISABEL - světlé

ratanové křeslo ISABEL - světlé Ratanové křeslo ISABEL ve světlém odstínu z přírodního materiálu ratanu nabízí pohodlné sezení. Sedák je součástí ceny ratanového křesla . Vhodné kombinovat se stolkem S001Sa Bahama nebo jídelním stolem J002Sa UNI viz. Související.
naše cena
2 200 Kč
více informací

barová židle LENKA - borovice - banánový list

barová židle LENKA - borovice - banánový list Barová židle Lenka v naší nabídce exotického nábytku. Konstrukce barové židle je vyrobena z borovicového dřeva a ponechána v přírodním odstínu.
naše cena
2 200 Kč
více informací

ratanová židle DONNA - bílý ratan

ratanová židle DONNA - bílý ratan Ratanová židle DONNA v lakování do bílého odstínu. Židle je praktická součást vaší jídelny, lze ji využít i jako pohodlné křeslo,
naše cena
2 200 Kč
více informací

ratanový jídelní stůl UNI - tmavý

ratanový jídelní stůl UNI - tmavý Ratanový jídelní stůl v tmavě hnědém odstínu na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm.
naše cena
2 300 Kč
více informací

ratanový jídelní stůl UNI - světlý

ratanový jídelní stůl UNI - světlý Ratanový jídelní stůl ve světlém odstínu skladem v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 100 cm.
naše cena
2 300 Kč
více informací

ratanový jídelní stůl UNI - bílý ratan

ratanový jídelní stůl UNI - bílý ratan Ratanový jídelní stůl v bílé barvě na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm. 
naše cena
2 400 Kč
více informací

jídelní souprava HARLINGEN - tmavá

jídelní souprava HARLINGEN - tmavá V nabídce máme jídelní soupravy v kombinaci dvou židlí s bílým sedákem  a stolu se skleněnou deskou  v tmavém odstínu. 
naše cena
5 400 Kč
více informací