Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

obývací stolky z ratanu a exotických materiálů

Ratanové stolky jsou v našem sortimentu samozřejmostí v mnoha tvarech, materiálech i barvách. Ratanové stolky a stolky z banánového listu, vodního hyacintu nebo mořské trávy dokreslují příjemnou atmosféru proteplené domácnosti. Ratanové stolky i stolky vyrobené z jiných exotických materiálů mají tradičně kostru z loupaných ratanových tyčí, ale i ze dřeva, nebo kovových profilů. Podle konstrukce může pak být kostra vypletena ratanovým proutím, ratanovou kůrou, bambusovým listem, vodním hyacintem, nebo mořskou trávou. Případně kombinací těchto zmíněných materiálů. Podle zaměření pak stolky mohou být opatřeny deskou ze dřeva, kamene, nebo skla. Tvarově nabízí ratan prakticky neomezené množství možností. V naší nabídce si můžete vybrat mezi stolky kruhovými, obdélníkovými, oválnými, elipsovými i čtvercovými. Společnost Ratan Klub je přímý dovozce ratanových stolků i stolků z banánového listu, vodního hyacintu a mořské trávy přímo od výrobce a má všechny druhy stolků na skladě a ve svém kamenném obchodě. Dodávka veškerých stolků je realizována do tří dnů od objednávky.


obývací stolky z ratanu a exotických materiálů

ratanový stolek JANEIRO - tmavý

ratanový stolek JANEIRO - tmavý Ratanový obývací stolek JANEIRO. Kruhová deska ratanového stolku je tvořen výpletem z ratanového proutí. Součástí ratanového obývacího stolku je úložný prostor.
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanový obývací stolek PRAHA světlý

ratanový obývací stolek PRAHA světlý Ratanový obývací stolek PRAHA ve světlém provedení. Velmi praktický a levný kus ratanového nábytku. Konstrukce ratanového obývacího stolku je vyrobena z mahagonového dřeva ve světlém odstínu.
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanový obývací stolek PRAHA tmavý

ratanový obývací stolek PRAHA tmavý Ratanový obývací stolek PRAHA v tmavém provedení. Velmi praktický a levný kus ratanového nábytku. Konstrukce ratanového obývacího stolku je vyrobena z mahagonového dřeva.
naše cena
1 500 Kč
více informací

ratanový obývací stolek COLUMBUS - bílý ratan

ratanový obývací stolek COLUMBUS - bílý ratan Ratanový obývací stolek COLUMBUS v naší nabídce za velmi příznivou cenu. Konstrukce je vyrobena z ratanu, vrchní deska je skleněná. Obvodvé plochy a úložný prostor jsou vyrobeny z ratanového dřeva a výpletu z ratanového proutí.
naše cena
1 600 Kč
více informací
novinka

ratanový obývací stolek ADELE - tmavý

ratanový obývací stolek ADELE - tmavý Ratanový obývací stolek ADELE v tmavém provedení. Ratanový stolek má čtvercovou vyplétanou desku i úložný prostor.
naše cena
1 600 Kč
více informací

ratanový obývací stolek ADELE - světlý

ratanový obývací stolek ADELE - světlý Ratanový obývací stolek ADELE ve světlém provedení. Ratanový stolek má čtvercovou vyplétanou desku i úložný prostor z ratanového proutí.
naše cena
1 600 Kč
více informací

ratanový obývací stolek VERONA - světlý

ratanový obývací stolek VERONA - světlý Ratanový obývací stolek VERONA v odstínu světlý med. Ratanový stolek má úložným prostor a skleněnou desku.
naše cena
1 650 Kč
více informací
sleva 21% - AKCE

ratanový obývací stolek DIAMOND

ratanový obývací stolek DIAMOND Ratanový obývací stolek DIAMOND pravidelných tvarů s hustým kvalitním výpletem z ratanového proutí po všech obvodových plochách - v odstínu tmavý med.
naše cena
1 800 Kč
více informací

obývací stolek GALLA - banánový list

obývací stolek GALLA - banánový list Obývací stolek GALLA, s konstrukcí z mahagonu a vyplétáním ze svazků banánového listu. Jedná se o samostatnou část sedací soupravy GALLA.
naše cena
1 850 Kč
více informací

ratanový obývací stolek DIANA - banánový list

ratanový obývací stolek DIANA - banánový list Obývací stolek DIANA samostatně skladem v naší nabídce exotického nábytku. Konstrukce stolku je vyrobena z ratanu, povrch je tvořen nádherným přírodním výpletem z banánového listu. Neváhejte s nákupem exotického obývacího stolku.
naše cena
1 900 Kč
více informací

ratanový obývací stolek UNIVERSAL - tmavý

ratanový obývací stolek UNIVERSAL - tmavý Ratanový obývací stolek UNIVERSAL v tmavě hnědém odstínu zvaném tmavý med. Ratanový obývací stolek můžete kombinovat s ratanovými křesly z naší nabídky ratanového nábytku.
naše cena
1 950 Kč
více informací

ratanový obývací stolek UNIVERSAL - světlý

ratanový obývací stolek UNIVERSAL - světlý Ratanový obývací stolek UNIVERSAL ve světlém přírodním odstínu - světlý med. Ratanový obývací stolek můžete kombinovat s ratanovými křesly z naší nabídky ratanového nábytku.
naše cena
1 950 Kč
více informací

ratanový obývací stolek GARDENA

ratanový obývací stolek GARDENA Ratanový obývací stolek DIAMOND pravidelných tvarů s hustým kvalitním výpletem z ratanového proutí po všech obvodových plochách - v odstínu tmavý med.
naše cena
2 000 Kč
více informací

obývací stolek SAN JUAN - mořská tráva

obývací stolek SAN JUAN - mořská tráva Obývací stolek ratanové konstrukce, s výpletem ze svazků mořské trávy.  Dřevěné části stolku jsou kombinovány s povrchem ze svazků  mořské trávy  (seagrass).
naše cena
2 500 Kč
více informací
sleva 19% - poslední kusy

obývací stolek SAN JUAN - banánový list

obývací stolek SAN JUAN -  banánový list Obývací stolek konstrukce z borovicového dřeva s úložným prostorem. Povrch i vrchní deska je tvořena výpletem ze svazků banánového listu.
naše cena
3 100 Kč
více informací