E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

sedací soupravy z ratanu a exotických materiálů

Sedací souprava je ve většině domácností základním vybavením bytu a znamená pocit domova a pohodlí. V našich zeměpisných šířkách je jako tradice považován typ sedacích souprav potažených kůží nebo tkaninou, nicméně už se i u nás v poměrně značné míře prosazují exotické sedací soupravy ? sedací soupravy s kostrou z bambusu a ratanových prutů a výpletem z ratanové kůry, ratanového proutí, banánového listu, vodního hyacintu a vodní trávy. Ratanové sedací soupravy i sedací soupravy z jiných exotických materiálů poskytují svému uživateli stejné pohodlí i estetickou hodnotu, jako sedací soupravy z ostatních materiálů. Další výhodou ratanové sedací soupravy je také nízká hmotnost a tedy i možnost jednoduchého přemístění jednotlivých kusů sedací soupravy. Barevných možností samotných koster a také výpletů, potahů, polstrování a sedáků i samotných druhů sedacích souprav z ratanu a ostatních exotických materiálů existuje prakticky neomezené množství; vybrali jsme pro Vás do našeho e-shopu ty nejoblíbenější.


sedací soupravy z ratanu a exotických materiálů

ratanová sedací souprava BAHAMA - tmavá

ratanová sedací souprava BAHAMA - tmavá Ratanová sedací souprava BAHAMA v odstínu tmavý med. Sedací souprava se skládá ze dvou ratanových křesel s pohodlnými sedáky a ratanového stolku.
cena od
2 890 Kč
více informací

ratanová sedací souprava BAHAMA - světlá

ratanová sedací souprava BAHAMA - světlá Ratanová sedací souprava BAHAMA v odstínu světlý med. Dvě ratanová křesla doplňuje ratanový stolek se skleněnou deskou a s úložným prostorem.
cena od
2 890 Kč
více informací

ratanová sedací souprava BAHAMA světlá - XL polstr

ratanová sedací souprava BAHAMA světlá - XL polstr Ratanová sedací souprava BAHAMA ve světlém odstínu. Ratanová křesla doplňuje ratanový stolek se skleněnou deskou. Vyjímečné jsou celoplošné pohodlné sedáky.
cena od
3 200 Kč
více informací

ratanová sedací souprava BAHAMA tmavá - XL polstr

ratanová sedací souprava BAHAMA tmavá - XL polstr Ratanová sedací souprava BAHAMA v tmavém odstínu. Ratanová křesla doplňuje ratanový stolek se skleněnou deskou. Výběr z variant barevného provedení sedáků.
cena od
3 200 Kč
více informací

ratanová sedací souprava ROGER - světlá

ratanová sedací souprava ROGER - světlá Ratanová sedací souprava ROGER v kombinaci dvou jednoduchých ratanových křesel a jednoho ratanového stolku. Součástí ratanových křesel jsou bílé sedáky. Ratanový stolek na třech nohách nabízí úložný prostor, jeho součástí je i skleněná deska čtvercového
naše cena
3 350 Kč
více informací

ratanová sedací souprava KELLY - tmavá

ratanová sedací souprava KELLY - tmavá Ratanová sedací souprava KELLY - tmavě hnědý odstín ratanu.. Ratanová sedací souprava ratanových křesel a ratanového stolku s úložným prostorem.
naše cena
3 400 Kč
více informací

ratanová sedací souprava SANDRA - tmavá

ratanová sedací souprava SANDRA - tmavá Ratanová sedací souprava SANDRA v odstínu tmavý med. Ratanová křesla doplňuje ratanový stolek s úložným prostorem a skleněnou deskou.
naše cena
4 200 Kč
více informací

ratanová sedací souprava SANDRA - světlá

ratanová sedací souprava SANDRA  - světlá Ratanová sedací souprava SANDRA Pohodlná sedací souprava v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového stolku. K ratanovým křeslům náleží bílé sedáky.
naše cena
4 200 Kč
více informací

ratanová sedací souprava GRANADA - světlá

ratanová sedací souprava GRANADA - světlá Ratanová sedací souprava GRANADA ve světlém odstínu v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového obývacího stolku s úložným prostorem.
naše cena
4 200 Kč
více informací

ratanová sedací souprava GRANADA - tmavá

ratanová sedací souprava GRANADA - tmavá Ratanová sedací souprava GRANADA v odstínu tmavý med. Ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového obývacího stolku.. Kvalitní výplet z ratanového proutí vyplňuje sedací i opěrnou část ratanových křesel. Ratanový
naše cena
4 400 Kč
více informací

ratanová sedací souprava PORTORIKO - světlá

ratanová sedací souprava PORTORIKO - světlá Ratanová sedací souprava PORTORIKO. Kvalitní provedení sedací soupravy potvrzují sedací plochy tvořené hustým výpletem z ratanového proutí.
naše cena
4 900 Kč
více informací

ratanová sedací souprava BAHAMA - tmavá

ratanová sedací souprava BAHAMA - tmavá Ratanová sedací souprava BAHAMA v odstínu světlý med. Dvě křesla, pohovka a ratanový stolek. Výběr z mnoha variant sedáků vyrobených v ČR.
cena od
4 950 Kč
více informací

ratanová sedací souprava BAHAMA - světlá

ratanová sedací souprava BAHAMA - světlá Ratanová sedací souprava BAHAMA v odstínu světlý med. Dvě křesla, pohovka a ratanový stolek. Výběr z mnoha variant sedáků vyrobených v ČR.
cena od
4 950 Kč
více informací

sedací souprava MADRID - banánový list

sedací souprava MADRID - banánový list Sedací souprava MADRID je originál. Konstrukci sedací soupravy tvoří mahagonové dřevo, Plochy jsou z kvalitního výpletu svazků banánového listu.
naše cena
5 100 Kč
více informací
AKCE - sleva 59 %

sedací souprava SOFIA - mořská tráva

sedací souprava SOFIA - mořská tráva Sedací souprava SOFIA. Konstrukci sedací soupravy tvoří mahagonové dřevo, Veškeré plochy jsou tvořeny kvalitním výpletem ze svazků mořské trávy.
naše cena
5 100 Kč
více informací
sleva 60% AKCE