Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

úložné prostory z ratanu a exotických materiálů


úložné prostory z ratanu a exotických materiálů

ratanová police 4 patra - světlá

ratanová police  4 patra - světlá Ratanová police se čtyřmi patry úložných prostor. Konstrukce ratanové police je vyrobena z kvalitního ratanu o dostatečně velkém průměru, čímž je zajištěna stabilita celého úložného prostoru.
naše cena
2 300 Kč
více informací

ratanový regál malý - bílý ratan

ratanový regál malý - bílý ratan Ratanový regál se  čtyřmi policemi máme pro vás skladem v naší nabídce ratanového nábytku. Ratanový regál nabízíme v bílém odstínu.
naše cena
2 400 Kč
více informací

ratanový prádelník MACAO - tmavý

ratanový prádelník  MACAO - tmavý Ratanový prádelník MACAO poskytuje  výrazný úložný prostor ve formě  dvou zásuvek.  V nabídce máme pro vás ratanový prádelník v odstínu tmavý med. 
naše cena
2 500 Kč
více informací

ratanový prádelník MACAO - světlý

ratanový prádelník MACAO - světlý Ratanový prádelník MACAO poskytuje výrazný úložný prostor ve formě dvou zásuvek. V nabídce máme pro vás ratanový prádelník ve světlém odstínu.
naše cena
2 500 Kč
více informací

ratanový regál světlý - velký

ratanový regál světlý - velký Ratanový regál poskytne prostorné úložné prostory. Praktický úložný prostor z ratanu v odstínu světlý med..
naše cena
2 550 Kč
více informací

ratanový regál tmavý - velký

ratanový regál tmavý - velký Ratanový regál, který skýtá velké úložné prostory. Tento kus ratanového nábytku nabízíme v odstínu tmavý med. Čtyři úložné prostory jsou velmi praktické.
naše cena
2 550 Kč
více informací

ratanový prádelník MARBLE - světlý

ratanový prádelník MARBLE - světlý Ratanový prádelník MARBLE nabízí čtyři úložné prostory formou velkých ratanových zásuvek. Ratanový prádelník nabízíme v odstínu světlý med.
naše cena
2 600 Kč
více informací

ratanový prádelník MARBLE - tmavý

ratanový prádelník MARBLE - tmavý Ratanový prádelník MARBLE nabízí čtyři úložné prostory formou velkých ratanových zásuvek. Ratanový prádelník nabízíme v odstínu tmavý med.
naše cena
2 600 Kč
více informací

ratanový prádelník 2+2 zásuvky světlý

ratanový prádelník 2+2 zásuvky světlý Ratanový prádelník ve světlém provedení nabízí skladovací prostor pro vaše ložní prádlo či oděvy ve třech patrech. Ve spodních dvou patrech je v každém patře objemná zásuvky, vrchní patro ratanového prádelníku je rozdělené na dvě zásuvky.
naše cena
2 700 Kč
více informací

ratanový prádelník 2+2 zásuvky tmavý

ratanový prádelník 2+2 zásuvky tmavý Ratanový prádelník ve světlém provedení nabízí objemný skladovací prostor pro vaše ložní prádlo či oděvy ve třech patrech. Ve spodních dvou patrech je v každém patře objemná zásuvky, vrchní patro ratanového prádelníku je rozdělené na dvě zásuvky.
naše cena
2 700 Kč
více informací

ratanový prádelník 6 zásuvek světlý

ratanový prádelník 6 zásuvek světlý Ratanový prádelník v tmavém provedení poskytuje úložný prostor v šesti ratanových zásuvkách, které jsou umístěny po dvou zásuvkách do tří pater ratanového prádelníku. Ratanový prádelník je nabízen v odstínu tmavý med.
naše cena
2 800 Kč
více informací

ratanový prádelník 6 zásuvek tmavý

ratanový prádelník 6 zásuvek tmavý Ratanový prádelník v tmavém provedení poskytuje úložný prostor v šesti ratanových zásuvkách, které jsou umístěny po dvou zásuvkách do tří pater ratanového prádelníku. Ratanový prádelník je nabízen v odstínu tmavý med.
naše cena
2 800 Kč
více informací