Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

sedací pytle - sedací vaky

Sedací vaky,někdy nazývané i jako sedací pytle jsou velmi oblíbeným doplňkem dětských i obývacích pokojů.V současné době je variabilita způsobu sezení, kterou zajišťují sedací vaky, velmi oblíbena. Sedací vaky jsou vyráběny v mnoha barevných provedeních i velikostech. U některých sedacích vaků jsou popruhy, které umožnují měnit tvar jednotlivých sedacích pytlů. S ohledem na vlastní zkušenosti i potpávku našich zákazníků jsme zařadili do nabídky sedací vaky, sedací pytle značky BEANBAG, které splňují požadavky na kvalitní design i provedení za přijatelnou konkourenceschopnoui cenu. Sedací vaky jsou skladem u našeho dodavatele, Vaši objednávku vyřídíme zpravidla do 2 dnů.


sedací pytle - sedací vaky

sedací pytel - dark blue

sedací pytel - dark blue Sedací vak značky BEANBAG v tmavě modrém odstínu. Sedací vak je vyroben z nylonového materiálu s antialergickým povrchem. Náplní jsou polystyrenové kuličky.
naše cena
1 689 Kč
více informací

sedací pytel - perfekt gold

sedací pytel - perfekt gold Sedací vak značky BEANBAG v béžovém odstínu. Sedací vak je vyroben z nylonového materiálu obsahujícím antialergický povrch.
naše cena
1 689 Kč
více informací

sedací pytel - green frog

sedací pytel - green frog Sedací vak značky BEANBAG tmavě zelenný. Sedací vak z nylonového materiálu obsahuje antialergický povrch. Náplní jsou polystyrenové kuličky.
naše cena
1 689 Kč
více informací

sedací pytel - perfekt jeans

sedací pytel - perfekt jeans Sedací vak značky BEANBAG v tmavě modrém odstínu. Sedací vak je vyroben z nylonu obsahujícím antialergický povrch. Jako náplň jsou využity polystyrenové kuličky.
naše cena
1 689 Kč
více informací

sedací pytel - perfekt limet

sedací pytel - perfekt limet Zelený sedací vak značky BEANBAG. Sedací vak je vyroben z nylonového materiálu s antialergickým povrchem. Vaku je naplněn polystyrenovými kuličkami.
naše cena
1 689 Kč
více informací

sedací pytel - perfekt pink

sedací pytel - perfekt pink Sedací vak značky BEANBAG v růžové barvě. Sedací vak je vyroben z nylonového materiálu obsahujícím antialergický povrch. Sedací vaky jsou dvojitě prošité.
naše cena
1 689 Kč
více informací

sedací pytel - scarlet rose

sedací pytel - scarlet rose Sedací vak značky BEANBAG červené barvy. Sedací vak je vyroben z nylonu, náplní jsou kuličky z polystyrenu. Sedací vak je dvojitě prošitý.
naše cena
1 689 Kč
více informací

sedací pytel - perfekt cyan

sedací pytel - perfekt cyan Sedací vak značky BEANBAG ve světle modrém odstínu. Bezpečnost zajišťuje dvojí otvírání zipem doplněné o jedno uzavření suchým zipem.
naše cena
1 689 Kč
více informací

sedací pytel - perfekt dark gray

sedací pytel - perfekt dark gray Sedací vak BEANBAG světle šedý. Sedací vak je z nylonového materiálu s antialergickým povrchem. Sedací vak je naplněn polystyrenovými kuličkami.
naše cena
1 689 Kč
více informací

sedací pytel - perfekt gray

sedací pytel - perfekt gray Sedací vak značky BEANBAG v tmavě šedém odstínu. Sedací vak je z nylonu. Bezpečnost zajišťuje dvojí otvírání zipem doplněné o jedno uzavření suchým zipem.
naše cena
1 689 Kč
více informací

sedací vak OUTBAG - červený

sedací vak OUTBAG - červený Sedací vak značky BEANBAG v červené barvě. Tento druh sedacího pytle - zvaného OUTBAG má tvar hrušky, slouží jako křeslo pro dospělé i ratolesti.
naše cena
1 849 Kč
více informací

sedací vak LUMIN CHAIR - modrý

sedací vak LUMIN CHAIR - modrý Modrý sedací vak značky BEANBAG. Sedací pytel - zvaný LUMIN CHAIR je zcela dostačující náhrada křesílka. Sedací vak je vyroben z odolného nylonu.
naše cena
1 849 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - černý

sedací pytel s popruhy - černý Sedací pytel značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy. Pomocí popruhů vytvoříte mnoho tvarů sedacího pytle, můžete měnit polohu - způsob vaší relaxace.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - modrý

sedací pytel s popruhy - modrý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy - modrý. Popruhy využijete pro vytvoření mnoha tvarů sedacího pytle, Měňte si tvar pro váš odpočinek.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací pytel s popruhy - tmavě modrý

sedací pytel s popruhy - tmavě modrý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy v tmavě modrém odstínu. Popruhy využijete pro vytvoření mnoha tvarů sedacího pytle pro relaxaci.
naše cena
1 989 Kč
více informací