Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

sedací vaky - sedací pytle DUO

Sedací vaky DUO jsou dvoubarevné sedací pytle, Sedací pytel je barevně rozdělen na dvě poloviny, zákazník si může zvolit vždy vrchní část sedacího vaku v jedné ze dvou barev dle své nálady, či v souladu s barvou okolního interieru. Sedací vaky DUO jsou opatřeny odnímatelnými a současně nastavitelnými popruhy.  Popruhy zajistí změnu tvaru sedacího pytle přesně dle vašeho požadavku na způsob relaxace.Povrch sedacích vaků je ušit z nylonové látky, vnitřek tvoří polyuretanové kuličky, které lze doplňovat. Celý sedací vak je bezpečně uzavřen pomocí dvou zipů a jednoho suchého zipu. 


sedací vaky - sedací pytle DUO

sedací vak hnědo - žlutý

sedací vak hnědo - žlutý Sedací vak značky BEANBAG ve dvojici barev. Sedací pytel je rozdělen na dvě poloviny ve dvou různých barvách - hnědé a žluté.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak zeleno - černý

sedací vak zeleno - černý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy ve dvoubarevném provedení. Popruhy využijete pro tvar, Lze si vybrat barvu, která bude vrchní viditelná.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak šedo - modrý

sedací vak šedo - modrý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy v odstínech šedé a modré barvy. Můžete si zvolit z obou variant, která bude vrchní - více viditelná.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak růžovo - modrý

sedací vak růžovo - modrý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy ve dvou odstínech - růžové a modré barvy JEANS. Zvolte si jednu z barevných variant, která barva bude vrchní.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak červeno - černý

sedací vak červeno - černý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy ve dvou odstínech - červené a černé barvy. Zvolte si jednu z variant, která barva bude vrchní více viditelná.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak bílo - černý

sedací vak bílo - černý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy ve dvou odstínech - bílé a černé barvy. Zvolte si jednu z variant, která barva bude vrchní - více viditelná.
naše cena
1 989 Kč
více informací

sedací vak červeno - šedý

sedací vak červeno - šedý Sedací vak značky BEANBAG s odnímatelnými popruhy ve dvou odstínech - červené a šedé barvy. Zvolte si jednu z variant, která barva bude vrchní - více viditelná.
naše cena
1 989 Kč
více informací