E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k firemní prodejně

Fotka Jana Tulisová vedoucí firemní prodejny
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

Umělý ratan

UMĚLÝ RATAN

Umělý ratan je vhodná náhrada ratanu přírodního pro výrobu hlavně exteriérového ratanového nábytku. Umělý ratan je vyroben z polyetylenu a designově věrně napodobuje strukturou i barvou přírodní ratanové proutí. Nábytek z umělého ratanu nalézá svoje uplatnění hlavně v exteriéru, celoročně vystavený vlivům přírodních živlů. Snese bez problémů i velice intenzivní provoz, nešetrné zacházení a extrémní výkyvy teplot – ratanový nábytek z umělého ratanu tedy můžeme nalézt například ve veřejných saunách, nebo zahradních restauracích s celoročním provozem. Vzhledem k důrazu na materiálovou trvanlivost bývá kostra ratanového nábytku z umělého ratanu nejčastěji vyrobena z lakovaných ocelových, nebo hliníkových profilů. Ratanový nábytek z umělého ratanu je správná volba pro všechny, kdo kladou důraz jak na trvanlivost nábytku, tak na jeho pohodlnost, designové zpracování a ekologičnost. Materiál umělého ratanu je totiž plně recyklovatelný a i nové pruty umělého ratanu určeného pro výrobu nového ratanového nábytku jsou vyráběny z recyklovaného materiálu.  


Umělý ratan

ratanové křeslo TEREZA

ratanové křeslo TEREZA Ratanová sedací souprava TEREZA je velmi praktická část nábytku vhodná do interieru i do venkovních prostor bez nároků na jakoukoliv údržbu.
naše cena
900 Kč
více informací
sleva 35 %

ratanové křeslo NEW DESIGN - světlé

ratanové křeslo NEW DESIGN - světlé Ratanové křeslo NEW DESIGN nabízí velmi pohodlné sezení v originálním designu světlého odstínu. Konstrukce je z hliníku, výplet je z umělého ratanu.
naše cena
1 200 Kč
více informací
sleva 73 % - doprodej

ratanové křeslo NEW DESIGN - tmavé

ratanové křeslo NEW DESIGN - tmavé Ratanové křeslo NEW DESIGN v originálním provedení tmavého odstínu. Konstrukce je hliníková, plochy tvoří výplet z umělého ratanu.
naše cena
1 200 Kč
více informací
sleva 73 % - doprodej

barová židle TONO

barová židle TONO Barová židle TONO je originálně vyrobená, sedák je součástí . Konstrukce barové židle je aluminiová, veškeré plochy jsou pokryty bílým výpletem z umělého ratanu. Nepodléhá korozi ani změně povrchu materiálu sedacích ploch. Neváhejte s využitím na vaší
naše cena
1 200 Kč
více informací
AKCE - sleva 52%

ratanové křeslo LAURA - tmavé

ratanové křeslo LAURA - tmavé Ratanové křeslo LAURA nabízí velmi pohodlné sezení v originálním designu soupravy tmavého odstínu. Konstrukce ratanového křesla je alumiová, výplet je vyroben z umělého ratanu.
naše cena
2 300 Kč
více informací
AKCE - sleva 34%

ratanové křeslo LAURA - světlé

ratanové křeslo LAURA - světlé Ratanové křeslo LAURA nabízí velmi pohodlné sezení v originálním designu soupravy v bílém provedení. Konstrukce ratanového křesla je hliníková.
naše cena
2 300 Kč
více informací
AKCE - sleva 34 %

sedací souprava WELA - umělý ratan

sedací souprava WELA - umělý ratan Ratanová souprava v originálním designu. Set máme pro vás ve složení dvou křesel a stolku. Ke křeslům vám dodáme sedáky, součástí stolku je skleněná deska.
naše cena
2 990 Kč
více informací
AKCE - sleva 38 %

barový set TONO

barový set TONO Barový set TONO je originálně vyrobená barová sestave ve složení dvou barových židlí a stolku se skleněnou deskou. Konstrukce barového setu je aluminiová, veškeré plochy jsou pokryty bílý výpletem z umělého ratanu. Nepodléhá korozi ani změně povrchu m
naše cena
3 900 Kč
více informací
AKCE - sleva 55 %

ratanové houpací křeslo SCARLETT - černé

ratanové houpací křeslo SCARLETT - černé Ratanové houpací křeslo z umělého ratanu. Stabilní konstrukce houpacího křesla vyrobena z aluminia. Designové pohodlné relaxační křeslo, součástí je světlý podhlavník.
naše cena
4 300 Kč
více informací

ratanové houpací křeslo SCARLETT - bílé

ratanové houpací křeslo SCARLETT - bílé Houpací křeslo z umělého ratanu v naší nabídce. Stabilní konstrukce houpacího křesla je vyrobena z aluminia. Součástí je hpodlavník v šedé barvě.
naše cena
4 300 Kč
více informací

závěsné relaxační křeslo NELA - černé

závěsné relaxační křeslo NELA - černé Závěsné houpací křeslo NELA za bezkonkurenční cenu v naší nabídce. Závěsné křeslo má stabilní aluminiovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu.
naše cena
4 850 Kč
více informací

relaxační křeslo DONA - černé

relaxační křeslo DONA - černé Relaxační křeslo DONA je luxusním doplňkem do interieru nebo venkovního prostředí. Stabilní kovovoá konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu.
naše cena
4 900 Kč
více informací
sleva 15 % - poslední kusy

závěsné relaxační křeslo TARA- červený sedák

závěsné relaxační křeslo TARA- červený sedák Závěsné křeslo TARA za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Součástí polštáře.
naše cena
6 500 Kč
více informací

závěsné relaxační křeslo TARA- zelený sedák

závěsné relaxační křeslo TARA- zelený sedák Závěsné křeslo TARA za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci a výplet z umělého ratanu. Součástí polštáře.
naše cena
6 500 Kč
více informací

závěsné relaxační křeslo MONA - červený sedák

závěsné relaxační křeslo MONA - červený sedák Závěsné křeslo MONA - pohodlné sezení. Aluminiová konstrukce, sedací prostor z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu.
naše cena
6 800 Kč
více informací