Měníme se na
Vaše nová jednička s ratanem!

E-shop na Slovensku

E-shop pro zákazníky ze SR

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení

KONTAKTY

Objednávky ratanového nábytku, fakturace

Fotka Pavla Zbojková vedoucí obchodního úseku
Tel.: 728 435 970
(Po - Pá 9 - 17 hod.)
e-mail:

Informace o ratanovém nábytku, dotazy k možnosti osobního odběru

Fotka Jana Tulisová vedoucí skladu nábytku
Tel.: 737 335 220
e-mail:

NEJŽÁDANĚJŠÍ ZBOŽÍ

Informace o RATAN KLUBU

Ratanový nábytek a nábytek z exotických materiálů  je na základě našich požadavků,  částo i podle našeho návrhu designu vyráběn v v západní části ostrova Jáva v Indonésii.  Ratanový nábytek sami dovážíme a následně ratanové sedací soupravy, ratanové doplňky a ostatní exotický nábytek prodáváme konečnému zákazníkovi především prostřednictvím e-shopu. Část sortimentu  dodáváme do maloobchodních prodejen nábytku.
Prodejem nábytku a doplňku prostřednictvím e-shopu dosahujeme ceny na úrovni velkoobchodních cen. Z celého procesu dovozu, velkoobchodu a maloobchodu jsou vynecháni prostředníci, což vám garantuje velmi výraznou úsporu při vašem nákupu exotického nábytku prostřednictvím e-shopu.

ratanová sedací souprava CHARLESTON - tmaváPo nákupu nábytku prostřednictvím online objednávky je objednaný nábytek doručen zákazníkovi zpravidla do 3 dnů po potvrzení objednávky. Firma RATAN KLUB s.r.o. garantuje doručení objednaného zboží nejpozději do 3 pracovních dnů.  Veškerý nabízený nábytek je k dispozici v našich poměrně objemných skladovacích prostorách. Na ratanový nábytek a ostatní nabízené produkty v našem e-shopu poskytujeme záruku dle platných zákonů ČR. 

sedací souprava PRAHA - mahagon + banánový list

Na Slovensko nábytek a doplňky lze dodat po vzájemné dohodě o ceně přepravy v měně EUR.

Mimo tradiční výrobky z ratanu dovážíme velkou škálu nábytku a doplňků o nábyte (sedací soupravy, komody, doplňky...)  vyrobený z exotických materiálů jako například vodní hyacint, mořská tráva a banánový list. Materiálem pro výrobu konstrukcí sedacích souprav je zpravidla vzácné mahagonové dřevo.